Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudjuk lefektetni?...

Miért nem tudjuk lefektetni? Szereljük vissza rácsot?

Figyelt kérdés

Két éves múlt a kisfiam. Pici korától a saját ágyában, a szobájában alszik, önállóan. Kb 3 hónapja leszereltük a kiságyról a rácsot, leesésgátlóval helyettesítettük. Minden rendben volt, egészen 1 héttel ezelőttig. A szokásos rituálé után lefektetjük és többször kijön. Nem hajlandó aludni.

A ma este a legrosszabb eddig, kb.8x próbáltuk már lefektetni, de megint kijött. Nem mond semmit, hogy miért nem alszik. A délutáni alvásnál nem szokott ekkora probléma lenni.Tanácstalanok vagyunk. Szereljük vissza a rácsot?

Ti mit tennétek a helyünkben?


2016. nov. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez van nálunk is, a rácsosban egyedül elaludt, a simából állandóan kijön. Én feladtam, bent vagyok vele, míg elalszik.
2016. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Én beülök az ágya mellé és megvárom míg elaszik. 20-30 perc alatt elalszik. Ha nem akkor képes éjfélig is ezt eljátszani.
2016. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam 3,5 éves, még mindig úgy alszik el, hogy fekszem mellette. Utána jövök csak ki.


Szerintem maradj bent vele, míg elalszik, de ne "zárd börtönbe" csak mert nem alszik el egyedül.

2016. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!