Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy 11...

Mitől lehet az, hogy 11 hónapos kisfiamat nem tudom lefektetni a vízbe fürdetéskor, mert ordít?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baja nem volt. A kukiját is úgy mostam neki, meg a fenekét is, hogy a hátár fektettem és a kezemmel tartottam. Eddig semmi baja nem volt tőle, 2 napja esélytelen,hogy így fürdessem. Pedig a kukiját a vízben szoktam húzogatni neki, és így most nem tudom, csak fürdés után, de azt annyira úgy nem szeretem.

Annyira ordít, ha fektetni szeretném,hogy már én sajnálom. Mi lehet az oka? 2 napja van ez!


2013. szept. 21. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem fürdeted ülve?

Az én fiam is egy idő után nem akart már fekve fürdeni, ordított, ha a kezemre tettem és elkezdtem fektetni. És ő onnantól fogva ülve fürdött és fürdik a mai napig is.

És a kukiját úgy is meg lehet mosni. Mármint ha ül.

2013. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ülve fürdetem, de nekem a kukihúzogatás csak fekve megy, nem férek ülve oda hozzá. Ez a gond. Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a viselkedését. Ja azt kifelejtettem,hogy még miután kiveszem a vízből akkor is ordít.
2013. szept. 21. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor pedig próbáld meg neki ülve is megcsinálni.

Meglehet. Nekem is ment.

Lehet hogy kényelmetlen neki már úgy és azért nem szereti.

Vagy nem fáj neki véletlenül a kukija?

Mert lehet hogy igen és azért nem akarja, mert tudja, hogy hozzá fogsz nyúlni.

2013. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kell percekig húzogatni, pár másodperc alatt kimosod és aközben meghuzogatod. Nem kell az egész fürdetésnek erről szólnia.
2013. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a lányomat 9 hónapos kora óta nem tudtuk elfektetni, max néhány másodpercre eldönteni, amíg leöblítettük a haját. Feküdt éppen eleget:)

Fiamat - 15 hónapos- 1-2 percere talán még el lehet fektetni, ő mindig is nyugisabban fürdött. Egyébként ülve is hozzáférek a kukachoz: nekem háttal ül.

2013. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valamilyen rossz élmény érte, lehet hogy pont a húzogatásoddal okoztad és most ezért sír. Idő kell neki, mire elfelejti, addig is próbáld meg más testhelyzetben fürdetni, a kukachoz meg óvatosan nyúlni (egyébként is azt tanácsolják, ne húzogassuk, mert azzal csak mikrosérüléseket okozunk amelyek miatt csak jobban letapad...magától is "feloldódik", 2-3 éves kora körül
2013. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!