Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hetes a babam eddig jol...

14 hetes a babam eddig jol aludt ejszaka es most alig alszik es azt is nyugtalanul. Tippek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kb 10-11 hetes koraig akar 9-10 orat is aludt ejszaka (persze felkelt enni de ezzel nincs is baj). Most maximum 5-6 orakat alszik, azt is nyugtalanul. Mozgolodik, sirdogal. Napkozben nyugos van olyan hogy nem lehet letenni egesz nap...

#nyugtalanság #keves alvas
2016. dec. 6. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor alig 3 hónapos. Ilyenkor van egy növekedési ugrás is. Éhes nem lehet? Ha eddig nem fájt a hasa, akkor most se gondolnék rá.
2016. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tobbet eszik nappal de ejszaka van hogy nem ker enni amikor felkel vagy csak nagyon keveset. Nem ertem mert volt h 5-6 orat is aludt egyben es most alig alszik 2-3 orakat.
2016. dec. 6. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Foga nem jöhet? Van, akinél ilyenkor duzzadt már az íny.
2016. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is erre gondolok.
2016. dec. 6. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jöhet a foga, de kb tizedannyi babának jön át ilyenkor azok közül, akire azt hiszik. Nekem az volt gyanús, hogy akárkinek meséltem, azt mondták ők is azt hitték de mégse jött fog még pár hónapig. Se anyukám, se anyósom nem tudták megmondani kb mikor jöhetett a fogunk így ebből se tudtam kb se kiindulni. Egy biztos, mélyen sokkal korábban mozognak a gyökerek, mint ahogy maga az áttörés kezdődik és az is biztos, hogy jöhet az első fog 3 és 13 hónaposan is. Az idő megmondja.
2016. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!