Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos baba éjszakai...

9 hónapos baba éjszakai randalírozása! Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kislányom alvása 4,5 hónapos kora óta ( intenzív mozgásfejlődés kezdete) szörnyű.Nappal van hogy másfél óra kiabálás után alszik el, ringatással, fél óra múlva felébred és már megy is.


Éjszaka forgolódik, sír, álmában mászik a kiságyban, aztán 3-4 körül sírva ébred, kézben sem nyugszik le, feszít, örjöng.

Már vettem 2- es tápszert, hátha éhes, de semmi változás, viszont csak tápszerrel nyugszik vissza, én pedig ódzkodom attól, hogy étellel nyugtassam meg, nehogy ezt szokja meg.

Reggel 7 kor kel, én már hulla vagyok, az idegeim is kész vannak, már vele se tudok türelmes lenni, sem a párommal.


Kérlek adjatok tippeket, tapasztalatokat!


2015. okt. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést, annyi különbséggel hogy kisfiam van. Éjszaka én ilyenkor ha nem alszik vissza cumival, simivel és vízzel adok neki enni és kész. Mert nyilván ha megeszi a teljes adag tápszert akkor éhes. Pedig napközben már minden étkezést kiváltottunk, a reggeli tápszer és a lefekvéskor kap. Eszik tízórait, ebédet, uzsonnát és vacsorát is, ezek vagy főzelék, tejpép, gyümölcs, keksz, amit már ehet. Tehát van egy plusz vacsi neki lefekvés, fürdés előtt és utána a tápi. Most kezdett ő is intenzívebben mászni, kapaszkodva felállni, bútorok mentén lépkedni, napközben ha altatni próbáltam betettem a kiságyba de egyből állt fel. Most azt próbálom meg hogy hagyom had menjen, játsszon hosszabb ideig és később lerakni. Ma pl. 8 körül kelt és csak délben raktam le (eddig max 3-3,5 órát bírt de inkább 3-at ébren) és elaludt szépen, adtam neki már előtte ebédet is, hogy nehogy arra ébredjen meg hogy éhes. És délután is majd ezt próbálom meg, hogy had mozogjon. Lehet hogy át akar állni az egy alvásra. Nem tudom mennyit alszik majd. Ő nem egy nagy alvó. Mert ha valami csoda történne és aludna 3ig akkor kibírja ébren, ugye hazajön az apukája és ugye az új inger mindig délután többet bír nyűgi nélkül fent lenni. De ha felkel hamarabb akkor nem tudom még mi lesz. :) Az éjszakákat szerintem meg túl kell élnünk, majd ha túl leszünk ezen a fogzás-mozgásfejlődés korszakon talán nyugisabb éjszakák lesznek megint.
2015. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mi a helyzet nálatok? Valami változás? Mi azóta is eszünk hajnalban. Volt 2-3 éjszaka amikor fèl6-6 körül kelt, de inkább a 3-4 óra körüli időpont a jellemző.
2015. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!