Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti babátok is nagyon sír ha...

Ti babátok is nagyon sír ha nem aludt délután? (2hós) Van délutáni szieszta?

Figyelt kérdés

Az en kisbabam sajat maga probalja kiepiteni a kis rutint. Nekunk nem volt eddig rutinunk egy nap. Nem tartottam fontosnak de neki az lett. Pl tegnap nem fektettem le delutan hanem elmentunk a karacsonyi vasarba es vegig uvoltotte... Szegenyke este 7re ertunk haza es elaludt. Meg mindig alszik!!! Pedig este 10kor kellett volna ennie.

Van, hogy leteszem delutan 3kor es ejfelig alszik. Aztan eszik aztan reggel 5ig. Nektek hogy van ez a delutani szieszta?

Viszont ha ez kimarad akkor nagyon nyűgös.. Ez normalis?


2016. dec. 7. 03:25
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Az.
2016. dec. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pici babának szüksége van napirendre. Nem óra pontosan, de nagyjából ugyanabban az időben mindennap. Az én lányom ennyi idősen kb. 1-1,5 órát volt ébren, igyekeztem úgy csinálni, ha ez eltelt akkor letettem aludni, különben ordítás volt és nehezen aludt el. Most 2-2,5 órákat van már fent, így kitolódtak az alvások, de mindennap nagyjából ugyan abban az időben leteszem aludni. Ha esetleg elmegyünk valahova ő már magától elalszik az alvásidőben. Alakítsatok ki rendszert, az nagyob fontos.
2016. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám ilyenkor kb 1 órát bírt ébren lenni. Azaz délután se egy alvás volt. Persze, ha nem tudott valami miatt elaludni akkor óriási sírással végződött, mivel álmos volt.
2016. dec. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így most hogy kell elképzelni? Tologattad az árusok közt az utcán, üvöltött, de azért te toltad tovább estig? Jól kifáradhatott, hidegben, sírva, nem csoda, ha végig aludta az éjszakát utána. Mondjuk az nekem nagyon fura, hogy a friss levegőn nem aludt egy nagyot, az enyém azonnal kidőlt 2 hónaposan babakocsiban, végigaludta a 2 órás sétákat.

Egy kis rendszer nem ártana az életeteknek. Egy ilyen pici babának nem kis szieszta, hanem sok alvás kell még, jó esetben minden etetés közt, és a nap többi részét határoljátok be, mikor mit csináltok általában.

2016. dec. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból mondom, nekem 2,5 éves a fiam, de a mai napig az ő napirendjéhez igazodunk. Tehát ő az első! Délután 2-3 órát alszik, ilyenkor eszembe nem jut programot csinálni, egy 2 hónapos picibabánál meg elképzelni nem tudom hogy üvölt szegény én meg a párommal a sorok között nézelődöm.
2016. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos korban nem délutáni szieszta volt, hanem nappal aludt még legalább háromszor. Mondjuk ebből egy általában a babakocsiban volt, nagyon szeretett ott aludni. De nem is értem, hogyan gondoltad, hogy ilyen pici babának elég napi egy vagy nulla alvás napközben.
2016. dec. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Delutani szieszta? Ennyi idosen minimum 3-4x aludt napkozben a fiam. Alig alig volt ebren. Ez a kerdes egy oltari nagy baromsag, ne haragudj. Egy ekkora gyereknek nem egy delutani alvas kell. Delutan 3tol ejfelig alszik? Te ezt hivod delutani sziesztanak? Utana alszik es meg alszik 5ig? Osszefolyik neki a nappal es az ejjel. Surgosen ki kellene alakitanotok valami normalis, gyerekbarat napirendet, mert ez nem normalis. Egyebkent a gyerek kialakitja maganak szepen, csak figyelni kell az igenyeit. Mondjuk le kell fektetni, ha almos es nem a karacsonyi vasar kozepen ordittatni. Ilyen egyszeru.

Azt mar csak mellekesen jegyzem meg, hogy a fiam 2 eves es igen, meg o is nyugos, ha kimarad a delutani alvas. Szoval meg eleg sokaig meg fog maradni a napkozbeni alvas, szokj hozza.

2016. dec. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan valamiféle vizsgához kellene kötni a gyerekvállalást vagy legalább IQ teszthez.

Szegény gyereked...

2016. dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem letezik ilyen kreten anya?! Nem akarok tudni rola.
2016. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez most komoly?Nem fektetted le,mert a karácsonyi vásárba akartál menni?Ugye ez most vicc?Nem neki kell igazodni hozzád,hanem neked kell hozzá.Ennyi idősen szinte evett és aludt a lányom.Most lesz 2,de még alszik délután.
2016. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!