Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
8 honapos lesz a kislanyom, eddig soha nem aludta at az ejszakat , szuletese ota minimum 3* evett ejjel. Kb 4 honapos kora ota egyre gyakrabban kel. Van,hogy orankent felsir. Azt mondta a doki , fogzas... adott f.csillapitot illetve foginygelt javasolt. Mindkettot hasznaltuk elalvas elott. Kakilt is. Evett is. ( delben mar fozeleket/gyumit kap,delutan tejpepet) megis felkel... naggggyon sokszor. A korulottem elok azt mondjak, en rontottam el. De megis mit??? Nincs folyton kezben napkozben sem,eljatszik szepen, szonyegen,kisagyban, hintaban, pihenoszekben...stb. nincs felkapva minden nyekkenesre. Mar maszik ,felig ul..folyamatos mozgasban van
2016. dec. 29. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az, hogy tul sok inger eri napkozben. Vagy tul lassu a hozzataplalas. Este probaltad mar a tejpepet,hatha nem kelne fel ejjel ehsegre
2016. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Környezetben elöknek megvan az a hibaja h barmi törtenik mindenre azt mondjak csak a te hibad . Ilyen mindenki környezeteben van.

Ninvs igazuk . Csak felueletesek es nem erdekli öket a valosag .

Arrol van szo , h igy nö fel egy kisgyerek. Vannak fejlödesi fazisok , amikor a gyerek gyakrabban sir , idegrendszeri érés, stb.

Ilyen fazisok folyton lesznek .

A gond az h iskolaba tanitani kene az embereknek mit jelent egy kisgyerek a " való világban ", nem a facebookon , filmeken , hanem a valosagban.

Nem sokan vallalnanak, ha megtapasztalnak idöben h milyen mikor orankent ebreszt ejjel egy gyerek isten tudja hany evig .

Erröl ennyit .

Kamaszkoraban jol fog aludni

2016. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Este jóllakik?
2016. dec. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád! Vannak babák akik korán átalusszák az éjszakát de teljesen normális, ha nem. A mozgásfejlődés is negzavarja őket, képzeld csak el! Pár hónapja még úgy feküdt, ahogy letetted. Előbb a forgás, majd mászás stb, ez sok nekik. Ilyenkor van a szeparációs szorongás is, muszáj megnézni, hogy anya megvan-e még, éjjel is.

Nézd, nekem 3-4 hónaposan a kisfiam átaludta az éjszakát. Ennyi idősen viszont nem számoltam hányszor kelt fel átlagosan. Ráadásul eddig elég volt éjjel visszaadni a cumit (4,5 hónaposan kezdett ébredni rögtön sokszor minden éjjel) de olyan 7-8 hónapos kora körül igényelte, hogy visszarázzam a fenekét és csak akkor tudtam kijönni tőle, ha már rendesen elaludt. Nappal megmozdulni se tudtam tőle. 9 hónaposan sorban jött 6 foga is. 11 hónaposan elindult és 1 éves kora körül elkezdett meglepni az átaludt éjszakákkal, ami megint nem tartott sokáig, mert a kisörlők jönnek. Szóval ez ilyen, nehogy már magad hibáztasd! Kinek mit dob a gép.

2016. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a fiam négy évesen kezdte átaludni az éjszakát.

Most már semmi gond, de hosszú volt az út. Ja és nem érzem magam hibásnak. :)

2016. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is kellene, hogy àtaludja az éjszakàt, sokszor örülnék 2-3 óra egybefüggő órànak is.
2016. dec. 29. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja, de biztosan nem te. Hihetetlen módon fejlődnek ilyenkor mind testileg mind értelmileg , érzelmileg. Fogadd el hogy ez van, majd túl lesztek ezen. Kisfiam most lesz 2 éves és mai napig egy kezemen meg tudom számolni egy hónapban hány éjszakát alszik végig. Elfogadtam hogy ő ilyen. Egyébként teljesen egészséges kisfiú.
2016. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!