Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Áruljátok már el, hogyan kell...

Áruljátok már el, hogyan kell (lehet) szoptatva altatni, mert nekem még sohasem sikerült?!

Figyelt kérdés
Vagyis az a verzió,amikor köztünk alszik a pici,és mellen?Olvasván,hogy vannak akik órákat alszanak így az anyjukkal,-on,mellett...merthogy az enyém a cicit elengedi,s aztán felébred max.10-15 perc múlva,mivel nincs büfiztetve.Így hogy tudnak anyák aludni a picivel órákat?Ja,igen.4 hónapos lesz lányom és fekve szopizunk.
2017. jan. 8. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mellméretemből fakadóan is ez lehetetlen küldetés.


De kb úgy tudom elképzelni,hogy a baba nem igazàn nyel levegőt,ìgy büfiznie sem kell.

Nàlam pl a fiam volt ilyen, a lànyomat 2x is kellett büfiztetni na vele duplàn kivitelezhetetlen lett volna. Arról nem is beszélve,hogy mindkét gyereket zavarta ha megmozdulok és felébredtek azonnal. Ezen kìvül nekem sem volt kényelmes.


De kivàncsi vagyok, hogy màsnàl ez hogy megy.

2017. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban aludtunk így napközben, mert máshogy nem volt hajlandó semennyit aludni plusz azért is kényszerhelyzet volt, mert kevés volt tej, kellett a non-stop inger.

Mini mellem van, természetesen elengedte, ha elaludt, de ahogy ébredt megtalálta (vagy segítettem megtalálni) és aludt vissza szoptatás közben. Nyilván én kevesebbet és felszínesebben aludtam mellette.

2017. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mellem alkalmas rá. Most is rajta alszik, nincs szívem elvenni tőle, úgy rá van cuppanva. :)

Nem tudom mi a titok, de nálunk nem ő az első. Éjjel sem kel fel, még büfire sem, pedig nála nem szabad kihagyni nappal, mert ha kimarad, akkor egy rakás tej jön ki belőle.

2017. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háááát igen,ez a dolog is babafüggő úgy látom. :-)
2017. jan. 8. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kb 1,5 hónapig szenvedtem az altatással éjszaka, elaludt evés közben, ahogy beraktam a kiságyba felébredt, akkor cici vissza... Volt hogy 3 órába telt mire vissza tudtam feküdni :S

Van a baba szobájában egy ágy, leraktam, mellé feküdtem, cici be, 10p múlva mehettem aludni a saját ágyamba, elosontam úgy, hogy nem vette észre! 11 hónapos, még mindig így csináljuk. 1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor bukott, plusz a büfi is esemény számba megy nála

2017. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!