Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Eljön majd az az idő egyszer,...

Eljön majd az az idő egyszer, amikor a kiságyába leteszem majd a lányom s aludni fog?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt,cicin alszik el napközben,hordozóban avagy babakocsiban!Este sikerül csak a kiságyában (azt is a mellettünk lévőben) altatni!
2017. jan. 24. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Egyszer biztos. Nekem 2 éves a lányom, 1 hónapja így alszik el.
2017. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahhh...akkor még a holnaptól ne várjak csodát
2017. jan. 24. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Napkozben is lehetne neha ágyban.. hordozoban tulsagosan hozzad szokik.
2017. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekfüggő, nálunk jó 1,5 éves koráig kellett várni, hogy cici nélkül mellettünk hajlandó legyen elaludni.
2017. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne nagyon. :D Piszike mééég. :P ;)
2017. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3. Nalunk 3-8hos koraig nappal is es ejjel is igy aludt el,hogy leraktam az agyaba.aztan kezdett kuszni,maszni,most mar fel is all.2 honapja minden altatasnal ri gatni kell.

De mindig megprobalom elobb az agyaban.elobb utobb ujra elalszik magatol.

Egyszer majd Nalatok is igy lesz ;)

2017. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiam 3-5 hónaposan aludt el úgy, hogy betettem a kiságyba, simiztem kicsit a hátát, lekapcsoltam a villanyt, 5 perc múlva aludt. Aztán elkezdett kúszni, mászni, felkapaszkodni, így ez nem működött. Sokáig ringatva, vagy nagy ágyon összebújva tudott csak elaludni. Most 15 hós, már egyedül befekszik az ágyába, de fognom kell a kezét, míg el nem alszik, különben visít/feláll/kimászik.
2017. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Nem lehetne sajnos,mert felébred és sír,ott magától meg nem alszik el.

2017. jan. 25. 05:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen picitol meg nem varhato el.

Nalunk is kb. 1,5 eves koratol jött ela klasszikus altatasi mód.

2017. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!