Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így? 6 hetes...

Más is járt így? 6 hetes kisfiam pár napja csak a vállamon hajlandó aludni este. Bealszik, leteszem a kiságyába és ordít.

Figyelt kérdés
Nagyon fárasztó. Úgy tudtam egy két órát aludni, hogy a vállamról óvatosan lecsúsztattam a hasamra és úgy aludtunk. Láthatóan nemfáj semmije. Nappal is sokat kivánkozik ölbe. Mit csináljak?
2012. febr. 23. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez termeszetes ebben a korban. Vegyel hordozokendot. :-)
2012. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
50%

Mi minden este fürdés és szoptatás után így voltunk. Ha le akartam tenni felébredt, és sírdogált. Gondoltam megadom neki a közelséget, esténként 2-2,5 órákat aludt rajtam. Megvártam, amíg teljesen beájul, és utána tettem le aludni, nem is ébredt fel, csak órák múlva, mikor újra éhes lett.

Aztán olyan 11 hetes kora körül már nem aludt el rajtam, akkor büfiztetés után letettem a kiságyába, de nem hagytam ott, csak ha elaludt. Nem látta, hogy ott vagyok, de ha nyöszörögni, sírdogálni kezdett, akkor szóltam hozzá, megmutattam neki magam, hogy ott vagyok. Most már nem is maradok ott vele, simán elalszik magától, igaz, hogy csak akkor teszem le, amikor már csukódik le a szeme. Nem vagyok messze tőle így sem, ha gondja van, meghallom, és már ott is vagyok. Ne aggódj, nem fogod elkényeztetni ha így teszel, de tudni fogja, hogy ott vagy neki, és számíthat rád!

2012. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ott aludt a hasadon? Nem féltél, hogy leesik? 1 órát aludt így rajtam és utána betettem az ágyába, de még így is felébredt :-(
2012. febr. 23. 10:31
 4/5 sumergo ***** válasza:
Nem féltem, mert fogtam. Én közben tv-t néztem, nem mertem volna elaludni.
2012. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
Hálózsákban volt. Így nem a "hideg" ágyba tettem. Szinte észre sem vette, hogy letettem.
2012. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!