Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam el 9 hónapos...

Hogy altassam el 9 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés

Eddig mondjuk ugy hogy minden simán ment. Egy hete rászokott hogy az ölembe alszik el miközben én állva ringatom.


A hátam,derekam, karom oldalam teljesen beállt és fáj a 10 kg cipelésétől.


A kiságyat teljesen leraktam igy ott nem tudom a régi módszerrel elaltatni ( popsi paskolás és simizés) illetve nem is marad ott. Egyedül nem alszik el egy idő után ordit. Az ágyba szintén orditás a vége mert ide-oda mászkál és ha ráhagynám akkor éjfélig is fent lenne.

Csak én vagyok neki. Tud valaki segiteni??


Köszönöm a segítséget és a normális válaszokat.


2017. jan. 27. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülve ringatni?
2017. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy vagy miért nem tudod a popóját paskolva altatni? (Azért kérdem mert én is így altatom a 17 hónaposom nagyon kényelmetlen de jobb, mint állva ringatni.)

Ha ülsz vele nem alszik el?

2017. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia sorstárs :) Ma 9 hónapos a lányom, és ugyanezt csinálja! Én ülve ringatom.

De álmában is felül, mászik, nem egyszerű most vele.

2017. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyira be kell hajolni a kiságyba hogy szintén nagyon fáj a hátam stb.


Üllve ringatás egyszer jött be, következő alkalommal már le akart mászni és ordított.


Ráadásul egy hete iszonyat hisztis de már az újabb fogak is kibújtak.

2017. jan. 27. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha leülsz a kiságy mellé akkor a rácson keresztül is tudod simogatni.-legalábbis én sokat úgy altattam.
2017. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!