Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 és fél hónapos lányom nekem...

4 és fél hónapos lányom nekem nem hajlandó már sajnos csak cicin aludni. :- ( Kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam,de tényleg,ráadásul napról-napra nyűgösebb,egyre kevesebbet van el,már nem ugyanaz a mosolygós,jókedvű baba,mint eddig.Ölben feszeng,ugrál,kínlódik,letéve is. :-( Mi lehet a baja?
2017. febr. 4. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasfájás?
2017. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem kinőttük már.BioGaia-t használtunk 3 hónapig,aztán miután abbahagytuk sem volt semmi baja,több,mint egy hónapig.Tejmentesek vagyunk (véres széklet miatt).Hazakerültünk édesanyámékhoz betegségem miatt,ők elkezdték hozzátáplálni.Almapüré-keksz,majd bébikaja,babavíz.Valószínű a pár napos környezetváltozás sem tett jót neki,de ezt a "kínlódását" most nem értem!Kifeszíti magát,nyűglődik,kemény a hasa,morog,majd sír.Keservesen sír.Nincs el úgy a játékával,az ágyon,a hordozóban-egyikben sem,türelmetlen,rúgkapál...nem értem :-(
2017. febr. 4. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A környezet változás illetve az a sokféle étel amit adtál neki attól fáj a hasa az tuti. 6 hónapos kor előtt nem ajánlott semmilyen étel ital adása. Miért adtál neki ételt, orvos ajánlotta?

Valamilye fáj, lehet jön a foga nemtudhatod sajnos legtöbbször mi a baj, csak annyit tudsz tenni, hogy ott vagy neki.

Én nem adtam semmit az anyatejen kívül a kisfiamnak 6 hónapig , soha nem is volt se hasfájós se nyűgös vagyis ha az volt akkor egy kis szopi és minden rendbe jött.

2017. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam,anyámék kezdték el etetni!A régi bölcs okosságok,ugye?Ha eszik mást is a tejcsi mellé majd tele lesz a hasa,jobban és hosszabban fog aludni,éjszaka sem kel majd fel...stb.
2017. febr. 6. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem is jöttek a régi jó tanàcsokkal, szerencsère én senkire sem hallgattam. Nehéz volt,azt hittem a babám mal van baj, de teljesen normáils ha sír így kommunikál. Vedd fel legyél mellette és ne adj neki semmilyen ételt 6 hónapos koráig.
2017. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!