Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésben kérek segítsége...

Marcsy73 kérdése:

Székrekedésben kérek segítséget? 19 hetes terhes vagyok ikreket várok sajnos 4 naponta van székletem. Próbáltam rostos ital, aloe verát, aszalt szilvát. Ezeken kívül valami tanács?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
ferenc józsef vagy hunyadi víz
2012. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyel meg minden nap 1 kiwit, hidd el segiteni fog. En most vagyok a 22. hetben es segit. Jo babavarast:)
2012. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a lenmagot. Frissen őrölj egy keveset. Amit nem használsz fel azonnal tedd a hűtőbe. Lassan emeld az adagot, mert, ha nem így teszel, akkor haspuffadásod, szélgörcseid lehetnek. Tehát szép lassan juss el a napi 2-3 evőkanálnyi adagig. Reggel és este egyél belőle. Az őrleményt keverd bele valamibe (pl.: joghurt, gyümölcslé stb.), hagyd állni kb. fél-1 órát, majd fogyaszd el.


Esetleg próbálkozhatsz homeopátiás szerekkel is.

2012. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lefekves elott joghurt es gyumolcs
2012. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

árpacsíraőrlemény (biobolt, dm) joghurtba vagy vmibe keverve elég jó székletet produkál.

ami szintén tuti , legalábbis a környezetemben élőknek és saját magamnak is mindig segített: útifűmaghéj (biobolt, gyógynövénybolt), ezt bátran ajánlom!! érdemes összességében az étrendedben is emelni az értékes rostokat-ha esetleg még nem tetted meg. sok sikert és "jobbulás"! :)

2012. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mak jott be. Szenvedtem en is eleget a masodik babaval mar az eleje ota. Mar csak par het van hatra nekem es miota rendszeresen eszek egy kis makot, minden nap legalabb egyszer, de van hogy tobbszor is sikerem van. Szerencsere nagyon szeretem a makostesztat :-)
2012. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap kamilla és citromfű teát ittam, sokat segített :-)
2012. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra egy pohár melegvizet inni, és/vagy délelőtt csak nyers gyümölcs. 2-3 nap és elkezd üríteni, lehet h hasmenésed is lesz tőle az elején, de rendbehoz mellékhatás nélkül
2012. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

en azt sajnos nem tudom, hogy mi hozza meg az "ihletet", csak azt, hogy mit ne egyel. Terhesen nekem is problemaim voltak, de a laktoz intolleranciammal kezeltem. 1 pohar joghurt, egy kis jegkrem es megvolt az eredmenye. szoval.

hagyd el az almat, banant, etcsokit, rizst es igyal sok-sok vizet, hogy lazuljon a cucc. :)

2012. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindent kipróbáltam, jó ha 1 héten egyszer el tudtam menni ... nekem csak a natur mandula segített, megettem kb 2 maréknyit egy nap és másnap csoda történt :D
2016. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!