Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális az, hogy 5 hónapos...

Normális az, hogy 5 hónapos lányom még mindig pólyában alszik s a hozzátáplálástól sem alszik többet (teli has gyanánt) sőt még kevesebbet, mint alapjáraton?

Figyelt kérdés
Muszáj vagyok pólyában altatni őt este,mert úgy rúgkapál,hogy keresztbefordul az ágyon s ez felébreszti őt!Bármit csinálok,bárhogy,a gyerek min.3-4x ébred éjszaka szopizni s nappal sem tud csak cicin és hordozóban avagy levegőn babakocsiban aludni! :-(
2017. febr. 14. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi a baj az ilyen megébredéssel egy rúgkapálás után? Visszaalszik, ha álmos, nem?
2017. febr. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy álmos,de nem alszik vissza!Várja,hogy kapja a cicit!
2017. febr. 14. 04:46
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha pólyában alszik, akkor ez nincs?
2017. febr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma este próbáltam ki először így,hát,nem hozta a várt eredményt.A pólyában nem fordul keresztbe,rúgkapálni ha tud is rájön,hogy felesleges :-) de így is ébred,viszont vissza alszik.
2017. febr. 14. 05:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éhség miatt kel fel, ha pólyában nyugodtan alszik. Mozgásfejlődés, fogzás, az én kisfiamnak pl a hasa fájt 6 hónaposan a HT-től, nem volt még érett rá. De voltak egyéb erre utaló jelek is. (Emésztetlen kaja a pelusban, nem is sokmindent fogadott el.) Szóval sok oka lehet, persze szopitól megnyugszik és visszaalszik az más kérdés. Teljesen normális a lányod viselkedése, nekem a kisfiam 3 hónaposan elkezdte átaludni az éjszakát 4,5 hónaposan meg volt mikor 10x is felkelt, akkor is fordult át.
2017. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor kb.15 éves koráig állandóságot,változást ne várjak (ahogy itt néha egy-két...kommentet olvasok gyerekekről) :S :-D
2017. febr. 14. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves koráig szopizott. Miután abbahagyta, onnantól aludta át az éjszakát. Kislányom most 7 hónapos, ő is kel legalább 3szor egy éjszaka.
2017. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hós babát nem teszünk pólyába, nem szorítjuk vissza a mozgását. Növekedési ugrásban van plusz az értelme is most nyílik jobban, rengeteg inger éri amit ők alvás közben dolgoznak fel. Pólya helyett hálózsák, ha rugkapál odamész és megnyugtatod. Nem tart olyan hosszú ideig ez a szakasz. Ha éhes, közelségre vágyik tedd a melledre ez is változni fog.
2017. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!