Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik alapjáraton plussz...

Akik alapjáraton plussz kilókkal, kicsit pocakosabban indultak a terhességnek, mikor kezdett el nőni a pocakotok?

Figyelt kérdés
én amúgy is kicsit pocakosabb vagyok,nem túlzottan!de már a 17 hetemben vagyok és még nem nagyon gömbölyödik kismamásra!
2012. júl. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem volt egy kis pocakom, amikor várandós lettem, úgy a 22. héten már egyértelműen felismerhető volt, hogy kismama vagyok. :)


Sok boldogságot Nektek!


2,5 hónapos lányka anyukája

2012. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem kövér de duci kismama voltam nekem kb a 4-5. hónapban már elég jól látszott h babát várok:)
2012. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egy kis úszógumival indulam neki a terhességnek, de a 13.hét környékén azt vettem észre hogy az úszógumim kikerekdett. most már a 18.héten már elég szépen látszódik
2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én normál testalkatú, majdnem inkább vékony voltam terhességem kezdetén, de 20 hétig szinte semmi pocakom nem volt.

Hugom 18 hetes, 170 cm és 85 kgról indult, most is annyi, de szép kis pocija van már, 2 hete látszik kb. Igaz idegeneknek még nem biztos hogy 100%os babás pocak, de 1-2 hét és mindenki által látható lesz. :-) Lesz kis unokatesó!!! :-)

Gratulálok nektek is a babához, boldog babavárást és könnyű szülést!

2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!