Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónaposomnak se cumija, se...

11 hónaposomnak se cumija, se ujjszopizás, éjszaka óránként ébred, cicivel visszaalszik azonnal, hogy tudom leszoktatni?

Figyelt kérdés
Egyszer sem aludta még végig az éjszakát én meg már hulla vagyok. Van még vkinek ilyen babája, h nem cumizik semmit? Napközben is ha nyüglődik cici kell neki, pedig nem is éhes. Fogzásra kap nyugtatót,de semmi sem használ neki. ??? Vki írjon vmi pozitívat!!!
2017. márc. 5. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Pozitivat nem tudok, az enyem 15 honapos koraig 2 orankent kelt es szopival aludt vissza.

Aztan napra pontosan 15 honapos koratol vegigaludta az ejszakat, pedig semmit nem valtoztattam.

A baratnom 14 honapos lanya tapszeres es a 2-3 orankent kel ejjel.

Gyerekfuggo.

2017. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a tiédnek sincs cumija?
2017. márc. 5. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy én vagyok kegyetlen, de a lányom és én is jól alszunk 7 hetes kora óta.

Tápszeres volt, mert nem volt tej. 3 óránként evett. 7 hetesen a hajnali 2-es etetéskor vízzel kínáltam, egyet kortyolt, majd inkább nem kellett. Másnap megint. Harmadnap már 23 órakor sem kelt fel, csak reggel 4-kor. 2 éves elmúlt, de soha nincs éjszakázás.

2017. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 13 hónapos, kb. 7 hónapos koráig jó alvó volt majd elkezdett óránként kelni.

Nem akartam zombi lenni, melléköltöztem aludni. Este lelépek egy időre hogy a férjemmel is aludjak, ha sír jövök.

A családban mindenki sz..r megoldásnak tartja, de bazz, mondjanak jobbat ahol nem ordít a gyerek és én is tudok aludni...

Cumi, alvósállat kistököm nincs, anyósom javasol mindig valamit a hagyd sírnitól kezdve a színes lámpáig. Sírni nem hagyom a többi nem jött be. Volt zene, vízivás, sötét, kisfény...

2017. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en azt csinalom, hogy van egy ures cumisuvegunk, es ha ejjel felebred, akkor odaadom neki. szopizza, mintha cici lenne, es elalszik. ha nem akar egybol "bedolni" ennek, akkor probald meg, hogy fejsz le bele egy kis tejet, es ugy adod oda neki. ilyenkor ne fekudjon, ha ures a cumi,akkor fekudhet, ha kifogyott belole a tej, vagy mar csak 1-2 korty van, akkor fektesd le a ures cumival, es osonj ki, hatha ilyenkor mar felalomban lesz, es fel se tunik neki, hogy mar nem jon semmi.

nekunk ez valt be, mar alig kel ejjel. 13 honapos, csak akkor kel, ha fogzas van, vagy beteg, vagy tul meleg van stb.

2017. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!