Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mindenhol azt hallom, hogy a...

Mindenhol azt hallom, hogy a babák mennyire szeretnek az anyjukkal együtt aludni.13 hónapos babám még sosem aludt el velem az ágyban, egyszerűen ha fekszem mellette ő ülve sír és nem is engedi, hogy magamhoz húzzam. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Az enyém is 13 hónapos, sosem aludtunk együtt. Ha próbáltuk is, csak bulizás lett a vége, nem tud lepihenni az "idegen" ágyban, jön, megy mászik, felfedez. Ha alszik a saját helyén, nem is kell erőltetni.
2017. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam, viszont ő éjszaka is kel még, és ilyenkor nem tudom őt lerakni a helyére, nálam akar lenni. Én viszont ülök egy kanapén, ő az ölemben, és amíg teljesen be nem alszik, akár órákig is eltart, nem engedi hogy lerakjam a helyére. Már nagyon unom, kivagyok tőle.
2017. márc. 13. 07:12
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Ne ültesd az öledbe éjjel. Tedd az ágyába, és hagyd, hogy egyedül elaludjon. Akkor is, ha sír. Te szoktattad így, azért akar így aludni. A kisbabák úgy viselkednek, ahogy szoktatják őket.
2017. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor valamit meg kell próbálnom. Mondjuk már próbálkoztam simizve ágyban hagyással, de ő volt a kitartóbb, így alul maradtam a küzdelemben. Ezért próbáltam már, hogy akkor aludjon velem az ágyban, de ezek szerint nagyon megszokta ezt a helyzetet. :(
2017. márc. 13. 07:51
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Nehogy elrontsd, kérdező, valamit nagyon jól csináltál! Az enyém 4 évesen még mindig csak velem alszik el! Irigyellek!
2017. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt most nem értem, bocsi. Az a jó, hogy velem akar lenni, vagy szoktassam le magamról? Fekve nem alszik velem, csak ha ülök és az ölemben van. Vagy majd a kis butus rájön, hogy fekve esetleg anyànak is kényelmes lenne? :)
2017. márc. 13. 11:31
 7/16 anonim ***** válasza:
én sem tudok velük aludni, két lányom van, a nagyobb 2 éves koráig nem bírt mellettem aludni...folyton mocorgott, én is, felpörgött, szóval pocsék volt az egész éjszaka, mikor megpróbáltunk együtt aludni..még a gyermekágyas hetek alatt talán sikerült, de utána 2 éves koráig nem...szerintem ennek örülj, még mindig jobb mint mikor 4-5 éves gyerkek a szüleikkel alszanak
2017. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, kérdező, azt hittem, hogy magától alszik el!
2017. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd az öledbe éjjel! Nyugtasd szóval, simizd, a saját ágyában, de ne vedd fel. Halkan beszélj hozzá, és csak nagyon gyenge fény legyen. Csak 3-4 éjszakát bírjatok ki mindannyian, hidd el, hogy megszokja!Kitartást!
2017. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! Nagyon egy véleményen voltatok, nem kerülhetem el, hogy bekeményítsek. Csak legyen hozzá erőm.
2017. márc. 13. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!