Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól számít "kórosnak",...

Mikortól számít "kórosnak", ha egy baba jó alvó?

Figyelt kérdés
14 hónapos lesz a babám, igen jó alvó. 11-12 óra az éjszakai alvása, ehhez még napi egy darab másfél órás alvás a jellemző. Van, hogy kicsit kevesebb az éjszakai, és több a nappali, de ez a legjellemzőbb "minta". Néhány hete jár, ébren állandóan fel-le sétál, úgy gondolom, el is fáradhat ettől, így a ma éjjeli alvása 14 órásra sikeredett. Igaz, a tegnap éjjel csak 9 órás lett és ennek ellenére nappal is csak egy órát aludt tegnap, gondolom ez is hatott a ma éjszakára. Egyébként jó evő, élénk, mozgékony baba. Kell vajon esetleg vashiányra, vagy bármi problémára gondolni? Vagy egyszerűen neki ilyen az alvókája?
2017. márc. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális és örülj neki :) Ebben a korban a napi 13-14 óra az alvásigényük.
2017. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, természetesen olyan értelemben örülök, hogy jó alvó, csak nem akarom, hogy esetleg örömömben figyelmen kívül hagyjak valami problémát. :)
2017. márc. 13. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ilyen idős korában éjjel stabilan 12 órát aludt, nappal egyben 3,5-4 órát. Már 5 éves, az átlagnál most is sokkal jobb alvó. Semmi kórosat nem látok a te babádnál, hiszen a nappali alvása egyáltalán nem sok.
2017. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom is 12 orat alszik éjszaka, 3-at napkozben. 20 honapos.
2017. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam!

:)

2017. márc. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!