Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más is van itt, akinek a fél...

Más is van itt, akinek a fél év körüli gyereke 4-5ször minimum fel kel vagy felkelt anno?

Figyelt kérdés
Mikor oldódik meg ez a helyzet? baromi fárasztó, és teljesen egyedül vívom ezt a csatát.
2017. ápr. 7. 14:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és persze van egy nagyobb tesó aki csak nehezíti a dolgot..ő is sokszor kelt ennyi idősen, és 2,5 éves koráig nem is nagyon aludta át az éjszakákat.
2017. ápr. 7. 14:49
 2/15 anonim ***** válasza:
Meg sem mondom, hogy a két szélső meddig, a középső 10 hónapos korig, őt éjszakára elválasztottam. Nem egyformák, még lehet szerencséd.viszont ez amúgy is egy gyakra ébredős kor. Kitartás!
2017. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lányom rengetegszert kelt. Most lesz 10 hónapos, mosz 2-3x kel. Mondanom sem kell, hogy mennyire kivagyok. Remélem mostmár nemsoká jobb lesz.
2017. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de hogy lehet csak éjszakára elválasztani? én már estére tápszert adok, mert kevés a tejem a fáradtságtól, be is nyakal vagy 250 milit, de utána mégis fel kel 2 óra múlva, jobbára böfizni (hiába böfiztetem ki rendesen)..22.00 körül böfizik egyet, itt még nem kér cicit...aztán 23.00 körül megint ébred, megint böfi, még itt se kéri a cicit...01.00 körül megint ébred, cicit kér, itt már nehezen alszik vissza...03.00 körül megint cicit kér, itt már oda szoktam neki adni...mire visszalszik 4.30 kb, ha emellé még a nagy is felkel, garantáltan semmit nem aludtam.
2017. ápr. 7. 16:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Fél éves pont a legkisebb babám. Mellettem alszik, így nem ébred fel sírásig, rögtön megszoptatom ha keres. Ez is fárasztó, de azért alszunk, mert belealszom én is. Három nagyobb gyermekünk van, ők is így aludtak, és gyakran ébredtek felváltva. Nagyon fárasztó, de elmúlik! És rengeteg más nehézség adódik majd még, ez egy ilyen időszak, kitartást!
2017. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mégkorainek találom az éjszakai elválasztást, de nálunk a férjem járkált vele 3 éjszakát kb. Együtt alusztok?
2017. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom, de egy kezem meg tudom számolni hány átaludt éjszakánk volt. Nálunk tudom, hogy a fogzás áll a dolog hátterében. Nem lehet, hogy nálatok is? Ha igen, azt csak az idő oldja meg.
2017. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most épp együtt mert már a férjem "belebetegedett" az éjszakázásba, mármint mikor én kimászok mellőle ő is felébred, és elmondása szerint hulla. ezért átköltöztem a a kisebb gyerekszobájába
2017. ápr. 7. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk 1,5 év volt.
2017. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a tejfehérje-intolerancia egyetlen jele ez volt. A sok "visszamaradt" büfi. A teljes tejmenteset diéta oldotta meg végül,sajnos korábban nem vették komolyan.Szenvedés volt az alvás 1,5 évig.
2017. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!