Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napközben egyszer alvó koroszt...

Napközben egyszer alvó korosztálynál (2-5 év) más is észrevett olyan összefüggést, hogy ha később fekszik le, korábban is kel?

Figyelt kérdés

Felnőtteknél általában, ha később fekszik valaki, később is kel.

A kisgyerekeknél ez fordítva lenne, vagy csak a lányom működik így?


2017. máj. 29. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez már babakorban is így volt, hogy ha később raktam le, akkor kevesebbet is aludt. Ezért nem is tudtam mit csinálni a hajnal 4-5 órási keléssel, nem tudtam eltolni az alvását, mert csak kevesebbet aludt. Aztán volt mikor a 2 alvás ahogy csúszott, jóval később tudtam csak elaltatni, mégsem aludt tovább.

Jelenleg egyszer alszik nappal és 2 éves lesz nemsokára és most is az van, a nappali alvásnál is. Nem alszik tovább csak azért, mert később került ágyba valami miatt. Simán kevesebbet alszik.

2017. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, de nálunk felnőtteknél is előfordul, hogy ha túl fáradtak vagyunk rosszabbul alszunk. Olyankor ő is többet forgolódik éjszaka, hamarabb is kel.
2017. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 éves fiam így van.ha 8 előtt kerülágyba alszik reggel fél 7, 7ig.Ha eltolódik valami miatt,hogy csak fél 9-9 körül kerül ágyba akkor reggel fél 6-6kor már fent van.

remélem változik majd az alvása nemsokára.mert nem szeretek ilyen korán kelni.

2017. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!