Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Oldalan alvo babanal mit...

Oldalan alvo babanal mit csinaltok, hogy ne follyon ki ejszaka? Vagy milyen pelust hasznaltok?

Figyelt kérdés

Sokat ficereg, igy a hagyomanyos pelusok gyakran felig lecsusznak, ha nem, akkor is kifolyik valahol minden ejjel.


Kb. 2 honapja a Pampers Premium Care Pants van ejszakara, es max heti 1x folyt ki eddig, ami szuper.

Most viszont sorozatban a 3. ejszaka csereltem at mindent...


2017. jún. 6. 04:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy rossz meretet hasznaltok,vagy rosszul adod ra?tul lazan pl.vagy a fodrokat nem igazitod meg.

Mindharom sokat aludt oldalt,es soha nem folyt ki semmi.

Hasznaltunk pamperst,liberot,huggiest,zold tescosat,gazdasagost,rossmanosat is.

2017. jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő, hogy melyik márka a legjobb. De a felhelyezés technikáján is megcsúszhat a dolog.
2017. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A fodrokra figyelek mindig a labanal, es felhuzom rendesen. Mocorgaskor esetleg elcsuszhat.

Ez a bugyipelus az oldalanal folyik ki, ahol csak az gumirozott resz van, de oda el se kellene jutnia a pisinek szerintem...

2017. jún. 6. 06:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Van rajta este body? Az fenttartja, és nem fog kifolyni, mert hozzásimul a testéhez a pelus. Akkor van ilyen baleset, ha kicsit eláll a kukitól/nunitól.
2017. jún. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek a bugyis pelenkák szerintem nem alváshoz vannak. Egyszer vettem egy csomaggal, kipróbálni, oldalt még a nappali alvásnál is áteresztett. Napközben elhasználtuk, de nem sokat bír... Sima pelus és body mellett szinte soha nincs szivárgás nálunk. Liberot használunk, ha ez számít.
2017. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a sima pelenkat leficergi. Akar mennyire szorosan van rajta, lecsuszik mert forog a kisagyban, rugdos, biciklizik. A bugyipelus nem csuszik le... csak mostmar meg az is kifolyik, oldalt...


Body van rajta, de kikapcsoljuk, mert ha nagyon megteleik a pelus (ejszaka nem csereljuk) akkor feloldalra nyomja, es akkor is kifolyik...

2017. jún. 6. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima pelenkát leficergi?? Vmi nem stimmel, de így látatlanban nem bizti, hogy tudunk segíteni.
2017. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem sem all ossze,hogy tudja lemozogni a pelust?

14 hosom 12,5kilo.nappal a 12-25 os gazdasagos pelust hasznaljuk(a 4es mar kivsi volt) es van,hogy rajt van 6orat is,kozben 3orat alszik megsem mozogja le magarol.

Probaltal meretet valtani?lehet nagyobb kellene?mennyi idos gyerkoc?hany kilo?husisabb,vekonyabb?

2017. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6 honapos, eleg hosszu baba, vekony


Nappal minden rendben, mert 3-4 oranket cserelem a pelust, es csak 30-60 percet alszik.


Ejszaka viszont rengeteget mocorog, rugkapal, forog korben az agyban fekve, van hogy lokdosi magat es igy a feneke dorzsolodik a matrachoz...

Szinte mar minden pelenkat kiprobaltam, mind meglazul a derekanal es lentebb csuszik. Szerintem, hogy annyira mocorog megnyulik az a gumirozott tepozar resze az oldalan.


Este 8-kor kerul ra a pelenka, reggel 7-kor kel, akkor cserelem. A bugyipelenka nem jon le, csak most elkezdett kifolyni, holott eddig jo volt, es meg tele sincs.

2017. jún. 6. 11:33
 10/14 babyboom567 ***** válasza:

6 hónapos a kisfiam,sokat mocorog forog mászik.

Dm-es babylove 3-as méretet használunk.Csak akkor folyt ki ha tovább aludt,(este 7-reggel 8ig).

2017. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!