Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Oldalan alvo babanal mit...

Oldalan alvo babanal mit csinaltok, hogy ne follyon ki ejszaka? Vagy milyen pelust hasznaltok?

Figyelt kérdés

Sokat ficereg, igy a hagyomanyos pelusok gyakran felig lecsusznak, ha nem, akkor is kifolyik valahol minden ejjel.


Kb. 2 honapja a Pampers Premium Care Pants van ejszakara, es max heti 1x folyt ki eddig, ami szuper.

Most viszont sorozatban a 3. ejszaka csereltem at mindent...


2017. jún. 6. 04:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Az örökmozgó 1,5 évesem sem táncolja le a pelenkát, pedig konkrétan recseg ropog az ágy, annyira eleven.


Szorosra zárd elől, adj rá bodyt!

Ha kibújik oldalt a teli pelenka, az annak a jele, hogy kinőtte a bodyt. Ilyen egyszerű.

2017. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam, hogy lejon rola teljesen, hanem hogy felig lecsuszik... A derek resze csuszik le, visszahajlik es kifolyik a hatanal az osszes pelus.


De lehet akkor en vagyok a bena, hogy nappal be tudom pelenkazni, ejszakra viszont nem.

2017. jún. 6. 17:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha annyira megtelik az a pelus ejjel, lehet hogy Nem artana egy peluscsere;) En ugy csinalom hogy 8kor megy aludni a kisfiam Akkor kap tiszta pelust furdes utan, majd 11korul amikor en megyek lefekudni Akkor atcserelem a pelust.... Nem ebred fel ra, vagy ha meg is akkor siman visszaaltatom kb 30mp alatt. ...
2017. jún. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem telik meg, ez a baj...


Annyi eszem van, hogy nem hagyom a gyereket full pisis pelenkaban.


DE MAR MEGOLDOTTAM-remelem: az eleje kicsit vastagabbnak tunik, igy tegnap ejjelre forditva tettem fel. Ma nem folyt ki.

2017. jún. 7. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!