Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Indigo bölcsőhinta-babzsákosva...

Indigo bölcsőhinta-babzsákosvagy adami bölcsőhinta közül Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Indigo babzsákos hintáját fél éves korig ajánlották. Az adamo is fede kialakítású hinta azt meg újszülött kortól. Van valakinek tapasztalata a hintábal kapcsolatosan?
2017. jún. 14. 08:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, adamo hinta
2017. jún. 14. 08:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Babzsákost semmiféleképpen nem vennék, mert pont az lenne a lényeg, hogy felvegye a háta körvonalát a hinta az egészséges megtámasztáshoz, mint egy hordozókendőben.


Adamónk van, még most 22 hónaposan is használja, 10 hónapos koráig rendszeresen aludt benne (6 hetes volt mikor megvettük), most hogy beteg volt, még 22 hónapos majdnem 90 centisként is el tudott aludni.

2017. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jún. 14. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi indigosat vettünk babzsákkal. A babzsak is felveszi a baba formáját. Kisfiunknál kölcsönbe volt indigos és tökéletes volt.
2017. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adamo. En bele vagyok szeretve.
2017. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végül az adamot vettünk. Remélem szeretni fogjuk 😊
2017. júl. 3. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:

tutira :)


hasznaljatok egeszseggel

2017. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már csak azt kérdezném meg magamtól, hogy miért vártam erre a hintára 3 hónapot?! Eddig mindig édesen elaludt benne, még akkor is, ha fájt a hasa..nálunk ez gyakran előfordul. Mondhatom, hogy nem bántam meg😃, hogy megvettük. Jó vétel volt, és köszönöm a válaszokat,amit küldtetek!
2017. júl. 4. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
:) hat igen.. ezt meg kérdeztem en is anno :)
2017. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!