Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt valakinek olyan hasfajos...

Csillka kérdése:

Volt valakinek olyan hasfajos babaja aki almaban folyton huzta a labat erolkodott nyomott ebbe beleebredt sirva?

Figyelt kérdés
Meg mindig hasfajassal kuzdunk hatodik hetesen. Nappal fel oranal tobbet nem tud aludni mert felebred sirva igy h.egesz nap kinlodunk. Ejjel mikor elalszik is kezdodik a hasfajas amibe sokszor felebred.
2017. jún. 15. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Espumizant vagy Infacolt próbáltad már?
2017. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen , semmi hatas
2017. jún. 15. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy laktózérzékeny? Az én fiam is egész nap csak sírt amíg szoptattam, aztán laktózmentes tápszerre váltottunk és csoda történt! Ha van a családban laktózérzékeny, akkor valószínű!
2017. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz emiatt nem akarom vinni , ajanjatok kerlek laktozmentes tapszereket.
2017. jún. 15. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
beba laktózmentes van, ezt vettem én is először, most humana gi tápszert eszik, azt hiszem ezt is lehet recept nélkül (bár úgy persze olcsóbb), ez laktóz csökkentett. a beba 1800/ doboz 300 g, a humana 1300 asszem recept nélkül, szintén 300 g/doboz.
2017. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az infokat
2017. jún. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!