Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig birtatok hason aludni?...

Meddig birtatok hason aludni? 12 hetes vagyok, eddig nem ment mert nyomott, ma arra keltem hogy hason fekszek es nem nyomott.

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig, 25. hétig meg sem kottyant. Utána is próbáltam félig hason fekve aludni, én csak így tudok. Végül már szinte négykézláb aludtam.
2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12+5 hetes vagyok, nekem simán megy. Remélem ez még sokáig így lesz, mert én is csak hason tudok aludni. Ha úgy érzed, hogy nyom, próbáld az egyik lábadat felhúzni, úgy nem közvetlenül a hasadon fekszel.
2015. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az utolsó hónapban is oldalt-félig hason aludtam.
2015. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben odabent? annyira aggódok miatta... Sok kicsi semmiségből akkora gondot csinálok:( Annyit szenvedtünk a babárt és tulaggódom magam mindig:(
2015. jan. 10. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Megértelek, én is minden apróságon parázni kezdek, sajnos már vesztettem el ikerbabákat a 9. héten, úgyhogy mindentől félek, amit eddig nem tapasztaltam, de szerencsére eddig minden oké. Nyugi, az, hogy most tudsz hason feküdni, maximum annyit jelent, hogy nem vagy annyira felpuffadva, mint eddig :)
2015. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, és nem is tudok máshogy elaludni csak úgy hogy a hasam nagyjából alattam van, persze csak olyan szintem hogy a babát ne zavarja és kényelmes legyen mindkettőnknek. Teljesen én sem fekszem rá mert az már nagyon kellemetlen lenne. Pl. háton nem is tudok aludni mert feszül a hasam folyamatosan tőle. :) Hidd el ami neki nem jó, az úgy is jelzi neked, feküdj úgy ahogy a legkényelmesebb. :)
2015. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Úgy értem hogy feküdj úgy mindig majd a terhesség alatt ahogy a legkényelmesebb. A babának nem lesz semmi baja ha figyelsz a tested jelzéseire.
2015. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy vagyok vele mint a 6-os valaszolo. Nem is tudnek maskepp aludni. Az egyik labam egy parnara rakom es mar mehet is a szunya. Iszonyat kenyelmes igy nekem es a babanak is mivel ha poziciot valtok akkor egybol jelzi nagy rugasok kozepette hogy ez igy nem jo. :)


33hkm

2015. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!