Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos lányom, hogyan...

10 hónapos lányom, hogyan szoktassam be a kiságyba?

Figyelt kérdés
Velem alszik a nagyágyban,már az apját is kitúrta,engem meg összerugdos,nekem jön hajnalban (ténfereg,esik-bukik a fáradtságtól) de nem alszik.Másfél,óránként ébred,s csak cicivel hajlandó visszaaludni!A cumit utálja,és a humánus "simogasd" módszereket is!Én viszont szeretném a helyem,az alvásom,az apjával együtt visszakapni!Ugyanis a gyerek egy idő után kirepül a fészekből,ám a férjem örök hűséget fogadott nekem!
2017. jún. 27. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Fogd meg és lefekvéskor tedd a kiságyba, simik puszi és ott maradsz kicsit. Utána kimész. Ha sír bemész visszafeketed simi és kész. Sajnos nehéz lesz de nincs más megoldás :(
2017. jún. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Leteszed az ágyába, nem cicizteted, legfeljebb teát kaphat. Ott hagyod, akkor is, ha hisztizik. Nem kell bemenni hozzá.
2017. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem ilyenkor a legnehezebb kisagyba szoktatni.

Vagy elobb kellett volna,vagy varsz meg par honapot.

Nalam a ket nagy 2,5eves korukig velem aludtak.akkor nem zavart.

A 3.nal az elejen eldontottem,hogy kulon lesz.igy is lett.

Par honapig velunk egy szobaban,de kulon agyban aludt.aztan bekoltozott a szobajaba.

Fokozatosan csinald.

Megszokta,hogy veled alszik.ilyenkor jon a szeparacios szorongas,a mozgasfejlodes.szoval a legrosszabbkor akarod kulon rakni.

De ha mar igy alakult.esetleg egy matrac a szobajaba,azon aludnal,vagy a kisagy a ti agyatok melle.ne egybol kulon,egyedul.

Es kitartoan.ha egyszer elkezded,tartsd magad hozza.

En mostmar varnek meg egy kicsit,aztan 1 eves kora utan probalnam.

2017. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Elottem mindent leirtak. Ezert fogom kulon agyban altatni az biztos :(
2017. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,szülés előtt én is azt gondoltam,hogy beteszem a kiságyba és majd ott alszik. Aztán eljött az idő és vmiért jobbnnak láttam hogy mellettem alszik. Abban a szerencsés helyzetben vagyunk hogy egyik nap betettük a kiságyba és sokkal nyugodtabban alszik,nem okozott gondot az átszoktatás.
2017. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 hónapja szoktattam vissza, 4-8 hónapos korában szinte csak köztünk volt hajlandó aludni.

És sikerült visszaszoktatni. De amit az egyik válaszoló írt, hogyha sír, ne menj be hozzá, azt ne fogadd meg, hülyeséget mond...

Az enyém elalszik az ölemben, beteszem és alszik tovább. Ha felébred és sír, mindenképp odamegyek, adok neki inni, meg cumit, és visszaalszik a saját ágyában...

2017. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!