Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek rendben van ez...

Szerintetek rendben van ez igy? Kesobb kellene fektetni a babat mert nyar van es tovabb van vilagos odakint?

Figyelt kérdés

Az en babam 9 es fel hos es legtobbszor mar este 8 kor alszik , kb 1 honapja kapott ra erre . Alszik egesz reggelig .


Nem en akartam igy de igy allt be.


Nappal viszont nem nagyon alszik , alltalaban 2-szer , delelott es kora delutan , legtobbszor 30 perceket vagy 50 , szoval nem sokat . Van amikor csak delben alszik.


Szerintetek sem jo igy ?


Nekem semmi bajom ezzel a programmal. Ha egyszer faradt es nyugos , aludni akar akkor minek kinozzam , inkabb hagyom aludni.

Amugy en soha nem altattam, direkt. Nem is lehetett . Akkor aludt amikor akart.


2017. júl. 25. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 16 hós lány, már megvolt a fürdés, vacsi,altatom. Kb 19 óráig bírja...nem tudunk változtatni,délelőtt alszik 1.5-2 órát,délután nem. Ez van...

Akkor altasd,amikor álmos!

2017. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves lányom fél 9-kor elájul világos ide vagy oda. Ha úgy adódik, hogy program van, akkor este 10-11-ig is bírja, de ez max 3-4 alkalom egész nyáron. Egyébként nem borítjuk a napirendjét, nekünk is jó, ha este már nyugi van.
2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 5 éves fiam is fekszik negyed 9-kor. Nyilván, ha valami program van, akkor 11-ig is bírja, de ha semmi nincs akkor a szokásos időben fekvés van. Ha nem alszik nappal, akkor kidől, mint egy zsák.
2017. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam majdnem 1 éves, és ma már pl alszik :D Van, hogy 8-ig bírja, de általában 7 körül fürdés, 8 előtt már alszik. Reggel 7-kor kel, éjjel egyszer kel enni. Nappal 2x2 órát alszik általában. Ha így állt be a babád, akkor így állt be, nem nagyon tudsz mit csinálni amúgy se.
2017. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hu de jo , megnyugodtam. koszi
2017. júl. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!