Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babával együttalvók! Van...

Babával együttalvók! Van állandó fény a szobában éjjel? Vagy csak szopira kapcsoltok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy sólámpát vettem erre a célra, de túl nagy volt a fénye még úgyis, hogy elé tettem egy könyvet. Így most a mobilom elemlámpája világít egész éjjel amíg nem találok valamilyen jó éjszakai fényt.
2017. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csak szopihoz kapcsoltam villanyt. Igaz konnyu volt mert taviranyitoval kapcsolhato es szint , fenyeroseget is lehet szabalyozni. Szoval nem az a nagy dicsfeny volt ilyenkor ☺
2017. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Fú régi szép idők..

Én is mennyi éjszakai fényt kerestem éjszakai etetésekre mikor velünk aludt, de mindegyik borzasztó volt pedig vettem olcsót-drágát, de vagy túl nagy vagy túl kevés volt a fény.

Végül nekem is mobilom elemlámpája vált be, illetve ha az előszobába felkapcsoltam a villanyt ami halványan sütött be a hálóba.

Állandó fény nem jó mert megszokja és később nem fog sötétbe el aludni, idegrendszernek kell 10 óra sötétben alvás ideális esetben.

2017. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is sólámpa van.

Távolabb van az ágyról, és tettem rá egy kendőt, így pont annyi fényt ad, amennyire szükség van. Mi is nyugodtan tudunk tőle aludni.

2017. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt még régebbről egy kis lávalámpám, ami vöröses fényt ad, eleinte azt használtam, de inkább azt is csak szoptatás idejére kapcsoltam fel. Szerettem, mert nem túl erős.

Amióta kicsit nagyobb lett a gyerek, már nem használjuk, mert utcai ablakunk van és pont mellette van a közvilágítás, ha csak függönyt húzunk be, akkor pont elég, hogy egyáltalán ne zavarjon, de tudjunk tájékozódni a sötétben, ha kell.

2017. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem húzom le teljesen a redőnyt, annyira lehet látni, hogy merre van a feje :) Ő meg szerintem tök sötétben is megtalálná, amit keres. Amíg kellett, csak a peluscseréhez kapcsoltam fel kislámpát.
2017. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt állandó fény, de én a szopihoz se kapcsoltam villanyt. Odafordultam, kitapogattam a fejét, csatlakozott, és aludtunk tovább :D
2017. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miután megszületett kb. 4 hónapos koráig 1-1,5 óránként kelt fel, akkor folyamatosan volt világítás. Utána már csak akkor, ha felkelt szopizni. Elmúlt egy éves, de éjszaka még mindig felkel egy-két alkalommal, de mostanra már vak sötétben is megy. Egy rejtett RGBW ledszalag volt az éjeli fény, ágyból kapcsolható, állítható fényerővel. Lehet kapni olyan RGBW ízzót, amit rendesen a villanykörte foglalatba kell betekerni, de lehet kapcsolni egy infraredes távirányítóval. Hangulatvilágításnak is tökéletesek. Remélem tudtam segíteni ;) Szép napokat!
2017. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!