Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a babának éjszaka szopi helyett teát kell adni éjjel és akkor abbahagyja az állandó éjszakai cicizést?

Figyelt kérdés
fél éves és 4-5 ször kel mindig cicin nyugszik meg.ismeröseim azt mondják adjak neki teát és rakjam vissza a kiságyba akkor is ha sir aztán megszokja hogy éjjel nincs tobbet evés.hagyni kell pihenni a gyomrát.
2014. szept. 4. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeségnek tartom. Idáig is szopizott este , akkor miért változtatnál ezen? Teát meg nem is adnék csak vizet.
2014. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem kell a gyomrának pihenni. Te is érzed hogy ez nem az evésről szól, írod is hogy cicin nyugszik meg.

Próbáld ki a teázást, ha elfogadja, jó :) Sírni én semmi esetre sem hagynám.

2014. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne ehetne éjjel?Még pici.
2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

éjszaka felkel 4-5-ször is?


nemlehet hogy a szelek bántják? akkor is megnyugszanak cicin, nem csak akkor ha éhesek.


ha éhes lenne, arra elvileg olyan módszer van, hogy pl napközben eteted ahogy szoktad, de este már sűrűbben, hogy jól tele legyen a poci


nem írtad tápszerezed e vagy pótlod, vagy csak anyatejes, de ha az első kettő, akkor nem javasolt az utolsó étkezést tápszerrel, mert az gázokat csinál (érdekességképpen írom, hogy amikor én pótlást csináltam, abba tettem az Espumisant, összeráztam, letettem hűlni és közben meg hallotam egy idő múlva, hogy "szelel" a cumirészen ki a levegő :) ez az Espumisan)



amúgy az enyém is ébred, de csak egyszer, de ezzel van meg a napi 6 étkezése és még kicsi lenne nekem leszoktatni róla. de én úgy csinálnám, hogy jelenleg most este 8-kor van az utsó evés, beiktatnék egyek 23 órára, és akkor nem hajnal 3-kor kelne, hanem reggel 6-kor. legalábbis az én babám simán szoktatható, állítható mindenhez, de ha nem muszáj, nem költöm én fel 23-kor, felkelek én 3-kor hozzá)

2014. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*beiktatnék egyet 23órára
2014. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
uristen 4-5 szer kel fel éjjel? :-O én meg azon voltam kiadva, hogy felkelt a 3 hetes babám éjjel 2 kor, meg reggel 5 kor...hát nem semmi vagy. sajnos ebböl lesz az, hogy még 3 évesen is éjjel fel fog kelni párszor..legalábbis ismeröséknél igy van..igy volt.
2014. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
4-es, a te babád mekkora? -mert nálunk már a napi ötszöri evést ajánlják a 8.héttöl. mondjuk az én babám 4 honapos, és 4 szer eszik egy nap..mivel megkapja az utolso cumisüveget este 21:30 kor utána az elsö ébredés csak reggel 9-kor van, majd visszaalszik kb. 11ig..azt mondta a gyerekorvos adjak neki 4-5 oránként. teáztatás meg tilos felénk.
2014. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

4-es 7-esnek:


én babám most lesz 4 hónapos


kb 3-3,5hónapos kortól nálunk is javasolt a négy óránkénti etetés

a napi 5 -ször az nem rossz (tekintve hogy a gyerekek is így étkeznek-reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsi)


nem tudom miért szükséges az én babámnak a 6 alkalom, a hajnali kelés, de ahogy elnézem az általános inkább a te babód, hogy ilyen korban alszanak már reggelig

2014. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*mármint pont nem a kérdezőről általánosítottam, hogy átalszanak éjszakákat, hanem általában a gyk-s anyukák kisbabáinál így megy
2014. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az én babám 5 hónapos, napközben 3 óránként eszik, nagy ritkán 4 óránként.. éjjel szintén ébred 3 óránként... csak anyatejes. és akkor mivan? nem értem ezt a 4 óránkénti evésre szoktatást. én is akkor eszem, amikor éhes vagyok!
2014. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!