Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Elállò fül-problema.

Figyelt kérdés
A kislányom háton alszik és ahogy forgatja a fejét egyik oldalról a másikra, elállò lett a füle egy picit. Nem volt ilyen. Ahogy fordítja át a fejét, nem dönti, hanem húzza és így a füle behajlik és úgy alszik. 4 hónapos, mit tehetnék?
2017. okt. 7. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is küzdöttem ezzel, beleástam magam minden hasonló témába.

Mindenhol azt a választ találtam, hogy nem kell ettől félni, mert a fül formája és elállósága genetikai. Tehát ha a genetikája olyan, hogy eláll, akkor olyan is lesz hiába teszel ellene. Ha meg fejhez simuló akkor mert hiába fekszi el, majd rendesen porcosodik.


A fiamnak is eláll picit. Mindenki mondja, hogy jaj nem lesz gond, de én látom hogy eláll még mindig. Lassan 1 éves. Aztán nemrég gyerekkori fotókat néztünk a párom szüleinél és láss csodát, neki is ugyanolyan elálló fülei voltak, mint most a fiúnknak. És ahogy most a páromra nézek látom, hogy egyáltalán nem áll el neki. Ahogy nőtt, idomult a fejéhez a füle.

2017. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak fejpántok ami pont az ilyen elálló fülekre jó. Az egyik ismerősöm is használja a kislányánál. Hogy mennyire használ még nem tudni de ártani nem árt.
2017. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész éjjelre tegyem rá? Félek, h kényelmetlen lenne neki.
2017. okt. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!