Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valakinek valami ötlet? 9...

Valakinek valami ötlet? 9 hónapos baba. Nappali alvás sosem volt az erőssége. Mostanában egyszerűen nem hagyja magát elaltatni sem. Felveszem, ringatom és összevissza kapálódzik, kiveszi a cumiját, de közben dörzsöli a szemét, hogy álmos.

Figyelt kérdés
Próbáltam már az ágyban hagyni, de magától sem alszik el. Nem tudom már, mivel próbálkozzak.
2017. nov. 14. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a babakocsiba ringatás vált be.
2017. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk is voltak ilyen mélypontok és mindig rájöttem hogy nem vele van a baj hanem azzal, hogy görcsösen altatom, szinte egész nap, hogy aludjon a napirendnek megfelelően.

el is fáradt meg nem is...szóval ha elfogadtam hogy épp nem fog elaludni és leültem hogy játszok vele vagy kivittem sétálni, tuti hogy előbb utóbb sikerült lelazulnia hogy eltudjon aludni

2017. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
TALÁN AZ IGÉNYEIT KELLENE FIGYELEMBE VENNI; NEM AZ ELKÉPZELÉSEIDET
2017. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!