Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred hamarabb éjszaka,...

Miért ébred hamarabb éjszaka, mint nappal?

Figyelt kérdés

Napközben néha 3.5 órát is alszik egyben, ilyenkor előfordul, hogy 4-4.5 óra is eltelik két szoptatás között, nem ébred hamarabb az éhségre. Éjszaka viszont sokszor csak 2-2.5 órát alszik egyszerre és csak szopi után alszik vissza, amúgy meg sétálgathatnék vele akár egy órát is, persze sírás kíséretében. Mi ennek az oka?

Hogyan tudnám nyújtani az éjszakai alvását? 3.5 hónapos

(Ha szerencsém van, fürdés után cicin elalszik. Ha mégsem, akkor 1.5-2 óra múlva ölben is el szokott, tehát szerintem nem a cicihiány ébreszti.)


2017. dec. 11. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nappal nyugodt, kiegyensúlyozott baba amúgy? Megfelelő a hízása? Cumizik? Nyakát, tarkóját ugye figyelted már, nem-e fázik vagy nincs-e melege? Nem túl száraz a levegő? Nekem a kislányom 3x többször kezdett kelni, de én magamon is éreztem, hogy valami nem jó. Elővettem a párásítót, visszaállt a 2-3 ébredésre a kisasszony.

Írnám, hogy sokat alszik nappal, nekem a kicsi 1 óránál többet nem aludt nappal szinte sose. De a nagyobb lazán csinált 3 órás alvásokat, pont nála voltak ekkor nagyon nyugisak az éjszakák.

2017. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Az enyém ugyanilyen, 5 hónapos. 😩

2017. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!