Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 13 napos baba, nappal alszik...

Caddy23 kérdése:

13 napos baba, nappal alszik ejjel sir az utolso szopizas utan, mi kolikara gyanakszunk, mas otlet?

Figyelt kérdés
13 napos baban, 3 napja egyszeruen nem akar aludni este. 11-12 korul kezdodik az utolso aznapi szopizas utan es kb reggel 4-ig sir ,nem tud elaludni.Tapszert csak potleknak kap amikor esetleg nem eleg az anyatej, inkabb delutan estere. Bofiztetes meg van szerintem amugy minden rendjen megy ezert gyanakszunk kolikara.

2018. jan. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég neki Estére a tej? Közben szopizik os? Tehát hajnali 4-ig bezárólag?
2018. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet felcserélte az èjjelt ès a nappalt.

Próbáljátok meg hogy nem este fürdetitek , hanem reggel.

2018. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem eleg a tej, kap egy kis tapszert is, igen szopizik a sirasok kozt !
2018. jan. 2. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy este elég neki a tej (ha du. nem elég)? Próbálj este is pótolni, hátha elfogadja. Nekem este volt a legkevesebb tejem, és hiába olvastam, hogy ez nem baj, mert ilyenkor zsírosabb, akkor se volt elég.
2018. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Rettegtünk már az estéktől. Sírt feszítette magát három négy órán kereszttül,hasfájós tápszer és Biogaia cseppek megoldottak mindent.
2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!