Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elso baratcserjes honapom...

Elso baratcserjes honapom cickafarfuvel es palastfu teaval.4 honapja probalkozunk babaval. Azert kezdtem szedni, mert 24-25 napos ciklusaim voltak, es elotte 4-5 nappal mar mellfeszules es pms tuneteim voltak. Lehet, h jobban bekavartam?

Figyelt kérdés
Ugyanis most joval hamarabb jelentkeztek a tunetek. A hőm fent van,sot trifazisosnak tunik,de a hasam gorcsol, a derekam jobban faj,bar a mellfeszules helyett csak mellbimbo fajdalom van. 24.napomon vagyok,ugy erzem h megjon megint. Mitol lehet ez?

2016. dec. 16. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is, sose szabad több féle gyógymódot keverni. Vagy barátcserjézel, vagy teakombózol. Csak azért, mert szeretnél babát, vizsgálatok nélkül öngyógyítani ennyire vegyesen nem szabad :S Sokaknak már magában a barátcserje is bekavar. Nem mindegy mire szedi az ember. Orvosok szerint a 24-25 napos ciklus, teljesen normálisnak számít. Sztem picit rövid, de nem egy emberről hallottam, hogy így is könnyen babás lett.


Javaslom, hogy menj orvoshoz, ha babát szeretnél, egy kis kivizsgálás nem árt, és akkor céltudatosan lehet szedni dolgokat. Barátcserje meg lehet hazavágja úgy a hormonháztartásod, hogy megint pár hónap lesz mire helyre áll, lehet nincs is gondod. Bocsánat nem leszólni szerettelek volna, csak segíteni. Sajnos illetve nem sajnos a gyógynövények használnak, csak nem mindegy mikor és hogyan és hogy kevered. Sokszor tudnak ártani.


Jó egészséget kívánok és mielőbbi babásodást. Ne add fel, és a legfontosabb egy kis kivizsgálás :)


7 éve vártunk mi is a csodára, próbáltam én is teázni, de nekem nem segített, végül kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem és IR-em van. Amint kiderült kaptam gyógyszert, illetve megfelelő vitamint javasolt a doki, és 3 hónap alatt a ciklusom is rövidült és terhes lettem.


Sok sikert!


7hkm

2016. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Eloszor is gratulalok a terhessegedhez! Koszonom a valaszod, valoban ugy erzem en is,hogy hulyeseget csinaltam. De annyi helyen olvastam ,h ezek egyutt igy segitenek,h biztos voltam,h nekem is. A hogorbem meg sosem volt ilyen gyonyoru! Most mar tuti trifazisos, ovu ota 2x emelkedett es tartja magat. Ja es ovum is vegre olyan volt, mint soha. Csak ez a pms tunetek amik aggasztanak. :( Ma kellene megjonni, ilyenkor 36,5- helyette 36.9. Ja kivizsgalason voltam,semmi bajt nem talaltak, hormonvizsgalat ,stb..valoszinusitettek hogy a korom (34) befolyasolja a babasodast.
2016. dec. 17. 11:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es a ciklusom roviduleset is a koromra fogtak. Azert ennyire idosnek nem gondolnam magam,de valo igaz hogy honaprol honapra egy egy nappal rovidebb mindig. :( Az ovum mar 9.nap kornyeken jelentkezett, ebben a honapban a 14.napon.
2016. dec. 17. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok továbbra is :D


Ha most 14. napon lett ovud, akkor az jónak számít, és ha még most is fent vagy lehet végül meglepi babátok lesz. Nekem 15. napos a luteálisom, 16. napon volt az ovum, és ami jó jelnek tűnt, hogy 11. dpo-n felfelé araszolt a hőm, nem lefelé ahogy szokott.


10.dpo-n valamiért elhasználtam az utolsó 10.es érzékenységű tesztem, és 2 percen belül mintha lett volna rajta valami, de eltűnt, másnap ebéd után émelyegtem, meg furán csak a méhem körül éreztem a mensis érzést, aznap délután mág halvány pozi lett a teszt, persze csak mensi napján éltem bele magam mikor erősebb lett. Másnap mentem vérvételre hcg és progi. igazolt. Progipótlást kaptam a tavalyi vetélés miatt.


Azért írom le ezt is hátha tudok picit segíteni :) pms tünet lehet babás, de persze soem lehet tudni, de a hőd az jó jel. Tudsz mutatni egy görbét?


az enyém ilyen volt:


<a href="https://www.fertilityfriend.com/home/5d9355/">My Ovulation Chart</a>


Eleinte azt hittem ovum sem lesz, mert nem akart emelkedni, meg valamiért ovukor elég magasan volt a hőm... alacsonyabb szokott lenni... aztán baba lett a vége :D


Sok sikert, drukkolok továbbra is :)

2016. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2016. dec. 17. 15:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen kitalaltam hogy szurjam be a hogorbem,mivel applikacion vezetem es nem online,igy kisse nehezkes volt. Van ott par nap kimaradas, sajnos a munkam miatt nem volt lehetosegem ebredesi hot nezni. Viszont ovu ota minden nap ugyanakkor es huvelyben merem. 2 napja en is ellottem egy tesztet,de persze negativ :) mi a velemenyed a hogorbemrol? Kicsit latszik az elozonel 23-24.napon mar esett lefele a hom.
2016. dec. 17. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem érzékelem rajta, hogy trifázisos lenne, de akárhogy is nézem elég bíztató. Szépen megvolt az ovu és ahhoz képest szépen fent vagy:) Bízzunk benne :) 2 nap és szerintem kiderül.


Drukk drukk!

2016. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h rosszul ertelmeztem a trifazist. Koszonom a segitseged, nagyon kedves vagy es en is drukkolok hogy minden rendben legyen veletek!
2016. dec. 17. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Sikerült a baba?
2018. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!