Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8,5 hónaposan borul minden?

8,5 hónaposan borul minden?

Figyelt kérdés

Eddig a sajat ágyában aludt el a lanyunk, kekt ejszaka hol enni hol a cumi miatt de nem volt vészes. 3.nap hogy ejszaka at kell hoznom magunk mellé, mert rengetegszer felebred, 3s nem alszik vissza. Ha athozom itt alszik reggelig.

Most elrontom ha ejszakankent athozom hozzank? Mikor fog megint a sajat ágyában nyugodtan aludni? Egyebkent egy hete kezdett el onalloan lepegetni par lepest, nem tudom ehhez koze van e.


2018. jan. 10. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem hagyod a saját ágyában, akkor elrontod és nem tudod leszoktatni róla. Hagy az ágyában, ha felébred, majd visszaalszik magától is, ha nem veszed ki az ágyából.
2018. jan. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ne hozd át a ti ágyatokba, mert utána leszoktatni nagyon nehéz lesz.

Nálam az vált be, hogy pár napig én aludtam a gyerekszobában, és amikor még csak éppen ébredezni kezdett, nagyon halkan odaszóltam neki, hogy érezze, nincs egyedül.

Így a saját ágyában maradt és újra megszokta, hogy ott van biztonságban, pár hét alatt átment rajta ez a nyugtalan idöszak.

2018. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen idősen kezdődött nálunk is.

Az ok a foga volt. A nagyobb-szélesebb fogai jöttek fent és volt hogy éjjel 5x is ébredt...

Én azt csináltam, hogy a szobájában a fotelba ültem vele, magamra fektetve. Amikor lelassult és megnyugodott, visszatettem az ágyába.


Most múlt 1 éves és mai napig jó alvó a saját szobájában. Az a fog kibújós időszak 1-2 hónapig tartott csak ezzel az altatás módszerrel.


Nálunk.

2018. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ritka ebben a korban. Szeparációs szorongás akár akkor is, ha ennek nappal nem látod jelét. Fogzás és mozgásfejlődés is bekavarhat.

A saját ágyában aludjon el továbbra is, remélhetőleg nem fog sokáig tartani de megszokásból jobb, ha nem viszed át azonnal. Ha tényleg sokádjára ébred vagy nem bírod visszaaltatni. De ha nálatok is alszik el este vagy első ébredésre melletted találja magát, akkor nehéz is lehet.

2018. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!