Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónaposan megborult az...

16 hónaposan megborult az alvás? Miért?

Figyelt kérdés

Helyzet a kovetkezo: van egy 16 hos kisfiam, aki eddig atlagon feluli alvo volt, egyedul elaludt, ejjel is nappal is, egyben aludt 11-12 orat.

Egy hete katasztrofa: volt h ora kent kelt, 1-2 orat ebren volt mire visszaaludtstb. Most nurofennel egy hajnali, kora reggeli keles van es van h konnyen van h nehezebben visszaalszik, de sir amint felkel, nem alszik el egyedul, akkor is sir. Mi tortenhetett?


Mondom mik voltak: elutaztunk egy hosszu utra, idoeltokodassal mindennel, de ott nem volt gaz, jol aludt.


Negy szemfogano egyszerre, ezert adom a nurofent es ettol javult, de aregi tendszer nem szunt meg.


Otletek? Nagyon koszi!


2017. nov. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem is fog míg ki nem bújik mind a négy, sajnos addig míg fájdalmai vannak nem fog jól aludni. Nálunk nurofen pl semmit nem ért 16 hónapos 4 őrlője jött egyszerre, júliustól-szeptember végéig semmit nem aludtunk, cataflam cseppet adtam időnként mikor már zombik voltunk,persze kenegettem de kevésnek bizonyult.

Azzal segíthetsz ha esetleg magatok közé veszed, elaltatod kiságyba,és mikor már nem bírod a bejárkálást beveszed nagy ágyba, hátha ott nyugodtabban alszik.( Meg te is.)

2017. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha akkor ez sanszosan tenyleg a fog miatt van?
2017. nov. 21. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Fog, lappango betegseg, szeparacios szorongas, etelerzekenyseg, idegrendszeri eres (mozgas- es/vagy beszedfejlodesi merfoldko.. Ezeket erdemes vegigzongorazni, barmelyik eselyes lehet.

- A fogakat irod, a szemfogak nalunk is ugy vettem eszre, hogy megviseltek.

- Betegseg ennyi ideig ritkan lappang a most gyakori virusokbol, ha nem piros a torka, nem folyik az orra, akkor ez jo esellyel kizarhato.

- A szeparacios szorongas masodik resze 1-1,5 eves kor koze szokott esni. Nem lett felosebb/ragaszkodobb mostanaban? Az utazason nem talalkozott sok olyan uj emberrel, akik meg akartak fogni? Nem volt masra bizva?

- Nem lett mostanaban uj etel bevezetve? Tejtermek, tojas, szoja? Nem pukizik sokat? Nincs hasmenese? Nincsenek kis pottyok az arcan? Nincs pelenkakiutese?

- Nem kezdett el mostanaban onalloan jarni, vagy beszelni?

2017. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De volt utazas, konkretan egy masik kontinens. De ott rendben volt tobb hetig.

Nem igazan hagytam egyedul, vagyis volt h delutan 1-2 orara anyukammal, de ilyen is volt mar korabban es nem zavarta.

2017. nov. 22. 20:33
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja bocs, rosszul olvastam: szoval nem volt sokaig az utazason sem massal csak nagyival, de vele is jol elvan. Idegenekkel akkor hagytam baratkozni ha lattam o is vevo ra.

Uj kaja nem volt, fizikai tunetek a fogan kivul nincsenek.

2017. nov. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!