Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet a hiszti jele ha a 8...

Csillka kérdése:

Lehet a hiszti jele ha a 8 hos fiam ordit es feszíti magat hátra?

Figyelt kérdés
Ha jatszik nincs baj de altatasnal, ordit fesziti hidba magat de ha kiveszem es leteszem kacag, nem akar aludni. Gondolok arra h ahasa faj v a fogak mar van 4 de 2 hete minden alvasnal nem fájhat. Neha most is faj ahasa de kissebb koraban jobban fajt megse csinalt ilyent csak neha.
2018. jan. 12. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem, nem hiszti.
2018. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor vajon miert csinálja, ha eddig nem csinálta?
2018. jan. 12. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

olyasmi..

így fejezi ki a nem tetszését

2018. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Az akarat, a nem tetszés és a hiszti nem ugyanaz.
2018. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyesen aludt eddig es ket hete mintha nem akarna elaludni, ordit fesziti magat. Az ejjel 12 ig ez ment, mergembe kivettem az agybol es letettem a foldre kozbe mar kicsit kiabaltam is mert 10 tol altattam, erre azt hitte játszani akarok es hangosan elkezdett kacagni es elmaszott, na ilyenkor vagyok tanacstalan.
2018. jan. 12. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Egy baba nem hisztizik.
2018. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van 3 unokahugom, es bizony az egyik nagyon nyugis volt amasik kettonek mindenel baja volt, mai napig 5- 7 evesek mindenert cirkuszolnak, csipnek harapnak, szoval ugy gondolom vannak hisztis babak persze nem ket hetesen. ..
2018. jan. 12. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hisztizhet a baba is,ugyanolyan ember, mint Te. De a hisztije az más jellegű, nem feszíti magát olyankor. Próbálj ki más módszereket altatásra. Nálunk mindig más jön be. Páraelszívó,babakocsis tologatás, énekelgetés, ringatás, simogatás... mindig más:)
2018. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nekem azert furcsa mert az esetek 90%-ban vigyorogva aludt el a sajat agyaba. Ket hete jottek ki felul a metszok es akkor is tanult meg maszni, azota csinalja. De nappal sohase. Van a pihenoszeke,abba ha megunja mar akkor kezd orditani es ugy fesziti magat , ha kiveszem semmi probléma abbahagyja, ebbol is gondoltam h ez nála ugynevezett hiszti.
2018. jan. 12. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel irod hogy amint kiveszed es lerakod játszani már semmibaja nincs,igy szerintem egyértelmű hogy ezzel a viselkedéssel "lázad"
2018. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!