Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lefekvés utáni hiszti kezelése...

Lefekvés utáni hiszti kezelése. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lányom kifejezetten jó alvó, sosem történt hasonló eset, mint tegnap este.

Lefektettem, majd kiabált, hogy itassam meg.Ezt minden este eljátssza 2 alkalommal, majd elalszik. Tegnap is felmentem hozzá, megitattam, lejöttem. Megint inni kért, felment Apa.Lejött. És akkor elkezdődött: kérek inni! folyik az orrom, kérek inni, folyik az orrom. NAgyon sírt, így felmentem. Megint ivott, majd mikor kijöttem, olyan üvöltés vette kezdetét, hogy na.Gondoltam belealszik a hisztibe, de nem így lett. 2 órán át ment a rock and roll . Vártunk, de esze ágában sem volt abbahagyni. Újra felmentünk. Ivott, majd odaadta a poharát, de mikor a kezembe vettem, azonnal visított, hogy adjam vissza.Láttam, hogy szórakozik, feszegeti a határokat. Mi ilyenkor a teendő? Meddig legyek partner a szórakozásban, és jogos -e az, hogy bizonyos idő elteltével akkor sem megyek föl, ha rekedtre üvölti magát?( ez 2 órát jelent)



2016. jún. 12. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék, hogy értelem szerűen felmegyek hozzá, ha sír, nehogy bizalomvesztés, magárahagyottság-érzése legyen. De hol van az a pont, hogy: NEM!
2016. jún. 12. 12:56
 2/5 A kérdező kommentje:
JA, 2 éves és 8 hónapos.
2016. jún. 12. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Lehet velem van a baj, de biztos nem hagyok egy gyereket 2 órán keresztül egyedül sírni a szobájában, még ha hisztizik akkor sem.

Akkor ott maradok vele és megpróbálom megnyugtatni, elaltatni.

2016. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hagytam 2 órát sírni, hanem a tegnapi mutatványa volt 2 órás. Ezidő alatt kb 30 alkalommal mentünk föl. Ezért kérdezem, hogy hol a határ.
2016. jún. 12. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fenyegetően, de határozottan rá kell szólni, hogy tessék aludni. Nálam ez vált be.

Víz pedig van az ágyában csöpögésmentes kulcsban. Ha szomjas, kiszolgálja magát.

2016. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!