Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak h aludjon végig...

Mit csináljak h aludjon végig éjszaka?

Figyelt kérdés

7 hónapos a babám. 2x végig aludta az éjszakát 8-9től reggel 7ig. Ekkor volt 3-4 hónapos. Most 7 hónapos és még mindig felkel többször szopizni 😐 8tol van evés, pelus csere..fél9től altatom. Szépen elalszik az ölemben es berakom a kiságyba. Éjfél-1 körül kel először aztán 3-4...van h vissza se akar aludni az első ébredése után es nem 1x éreztem nevetségesnek h egy ekkora babát ringatok hajnali 2kor..sírni hagyni nem fogom..őt nem is lehet mert elég durván sírna...tudtok valami praktikát h aludjon végig reggelig?

Egy kétségbeesett, fáradt anyuka..



2018. márc. 5. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Várj pár hónapot/évet... :D

Miért lenne nevetséges hogy hajnali 2-kor ringatod??? 7 hónapos!!!! Nem 16 éves.... Nem értelek... El vagy tévedve....

2018. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értelek hogy most mi ilyen meglepő abban hogy egy 7 hónapos kisbaba ébred éjszaka és szopizik... Senki nem említette Neked, hogy ez ilyen lesz..?
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányom még 10 hónaposan felkelt enni éjszaka. Igaz,hogy csak egyszer,de őt is ölben kellett visszaaltatni. Kitartás!
2018. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is hét hónapos. Kb 3 hónapos korában ő is végig aludt egymás után három éjszakát. Azt hittük ez milyen király, így marad. Aha, azóta se aludt át egy éjszakát se. Van, hogy hatszor is ébred, ebből vsn, hogy hatszor eszik is, de lehet, hogy csak a cumi kell. Szerencsére anyatejes, így csak magam mellé kapom. Ha van erőm visszaviszem a szobájába. Iszonyat fárasztó, sokszor már én se birom az éjszakázást, de az nyugtat, hogy nem marad mindig így. Ha tudsz aludj vele délutánonként.
2018. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Cumi?
2018. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi még. Az enyém 8 hónapos és mintha az ő éjjelét írtad volna le. A másik 10x is felkelt ennyi idősen úgyhogy összeteszem a két kezem, hogy ilyen jó alvó babám van. Igaz heti 1x fordul elő, hogy 1 fele alig bírom visszaaltatni, általában ha azonnal nem alszik vissza akkor csak 1 óra múlva, de szerintem nem vészes ez.. Majd az idő megoldja. :)
2018. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2 eves, es bar voltak jobb idoszakok neha par hetig, meg mindig sokszor ebred.
2018. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Egyuttalvas
2018. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10 hos koraig igenyelte ringassam. Utana simit igenyelt. Most 2,5, a mai napig ebred. Van ejszaka amit atalszik van ahol orankent kel. Ez van, ezt vallaltuk ;)
2018. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát minden ismerősöm babája már jóval korábban nem kelt fel..a családban mi sem..5en vagyunk tesok+5unaka es ha kérdeztem anyukámat vagy testvereimet h bírtak nem aludni azt felelték h aludtak Éjszaka mert minden baba 3 hónaposan alukal végig...nem értem akkor az én babám miért ébred fel...amikor felkel közénk fektetem es onnantól velünk alszik.az a baj h napközben is összesen 1,5 órát alszik összvissz....Akkor van időm enni meg rendet rakni, neki etelt csinálni..
2018. márc. 6. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!