Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Olyan problémám van hogy a...

Melinda8926 kérdése:

Olyan problémám van hogy a kislányom éjszaka nem alszik a 8órai fürdetés és etetés után hajnalig. De napközben mint egy kisangyal. A kérdés ti nálatok is előfordult ilyen és mit alkalmaztatok h el aludjon a lurkó? :-)

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Újszülött?
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi kitoltuk a lefekvest es a furdest.

2 hetes koratol este 9kor furdi vacsi es alvas.

Most 4 eves, este 21:45 korul alszik el, reggel 7kor mar porog :) Delutan nem mindig alszik.

Nem egyformak a gyerekek, nem kenyszeritsuk ra az alvasra, nem igenyli

2016. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, gondolom az éjszakai alvást te igényled, nem szeretnél olyankor folyamatosan gyermeket pesztrálni! :D

Mennyi idős gyermekről van szó?

Lehet, hogy felcserélte a nappalt az éjszakával, fáj a hasa, mozgásfejlődés és még nagyon sok minden más, de kicsit kevés infót adtál!

2016. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pár hetes akkor normális,ilyenkor még összekeverik a nappalt meg az éjszakát.Próbáld meg nappal kicsit "kifárasztani" amennyire lehet,éjszaka meg éjjeli fény,semmi "játszás",beszéd.
2016. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ès nappal ne hagyd sokáig aludni. Mármint estefele. Hogy estére elfáradjon. Én 6 után már nem tettem le, ha aludt, akkor is felkeltettem. De iyen nem sokszor volt, hamar megszokta az életritmusunkat.
2016. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!