Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vélemények azoktól akik...

Vélemények azoktól akik ugyanígy jártak, vannak, mint én?!

Figyelt kérdés
Másfél éves lányom össze-vissza alszik,rendszer ide vagy oda...Beáll egy pár napig,majd itthon van apa,vagy épp reggel nem alszik vissza és tolódik az alvás,megyünk valahová stb...A helyzet a következő:este 19-20 alvás,hajnal 4 ébredés!Ha később alszik el (cicin! :-( )valamiért,akkor sem alszik tovább egy perccel sem.Eddig ment a hordozóban még alszik egy-két órát 5-6 körül,de már most sír,ha bele akarom tenni!Magától a mai napig nem alszik el...sehogysem!De!Nem tudok vele mit kezdeni sajnos egész nap!Vannak játékai,amikkel egy darabig lekötöm,elvan,majd otthagy.Belevonom a házimunkába,de ez sem tart sokáig.Az az igazság,hogy nem tudunk egymással mit kezdeni,és ha fáradt még idegesítőbb,feszült vagyok én is!Legyek lent vele egész nap a játszótéren?S ha szakad a hó az eső egész nap?Sajnos a rokonaimtól,barátaimtól is távol élünk. :-( Ismerkedni pedig már nagyon nehezemre esik,a sok emberrel majd magányban töltött idő után...

#feszültség #Rosszulalvás #gyerekbaj
2018. márc. 18. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Elgondolkodnék a bölcsin.
2018. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már folyamatban,köszi. :-) Remélhetőleg megy szeptembertől.
2018. márc. 18. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltatok kivizsgáláson? Hogy vajon nincs-e valami gond a háttérben. (Megnagyobbodott orrmandula, ételérzékenység stb)
2018. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már sokszor leírtam ide :)

Az enyémnél ez volt előbb:

10kor kelt, este 8 körül elaludt éjfél-1ig, felkelt, majd 4-6 között aludt vissza. Azt hittem ez rossz, lett rosszabb 6 hétig.

Le se volt hajlandó feküdni. Reggel aludt el 6-8 között, délután 2-4 között kelt.

Aztán egyik napról a másikra beállt normálisan. Este 21 körül elalszik, reggel 6-8 között kel, 12-13 között elalszik, 15-16 között kel.

És hozzátenném mindent kipróbáltam, kisgyermeknevelő vagyok. Soha nem hittem volna, hogy majd a saját gyerekem adja fel a leckét. Korábban nem tudtam kiakakítani neki a napirendet. Na és jöttek a kedves ismerősök, akiknek 3-4 hónappal idősebbek a gyerekeik, hogy nem értik, pedig a napirend milyen jó...mondták nekem, akinek a munkakörébe tartozik 😂

2018. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
Védőnő, alvásvizsgálat ?
2018. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!