Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hos babam napkozben alig...

4 hos babam napkozben alig akar aludni. Szerintetek miert? Tapasztalatok? Velemenyek?

Figyelt kérdés
Napkozben cask fel orakat alszik el. Ha berakom az agyaba akkor kb fel ora alatt mar felsir, de van amikor cask 20 percet szunyokal. Probaltam kezemben tartan es ringatni de igy is fel ora-egy ora alatt felkel. Probaltam melle fekudni, ekkor is hamar felkel. Igy nagyon elfarad es delutanra mar annyira nygos less h le sem lehet tenni a kezembol. Persze igy minden szalad, ill fel kezzel csinalok mindent. Ejszaka jol alszik, egyszer vagy ketszer kell kajalni de visszaalszik. Ha pl mozgalmas nalunk van, mikor naggyal megyek tornara, utana vasarolni, az autoban nagyon jol alszik a kicsi meg a babakocsiban is.
2014. jún. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy viselkedik négy hónapos kislányom.
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez korszak sajátosság, van minden babánál a hatodik hét után, illetve három - négyhónapos korban ilyen.

kisfiam egy éves, sokat járok ide a gyk-re, és elég gyakran látom ezt a kérdést a 3-4 hós babákra vonatkozóan, és hát nálunk is ez volt ilyenkor.

mindig le is írtam, az én kisfiam 3 napig rajcsúrozott, volt, hogy reggel 7-kor ébredt, és csak délután fél ötkor (!) aludt el, de azt is kábé hatig, aztán felébredt megint. volt, hogy sírtam már, de nem azért, mert ez fárasztott, hiszen a gyerekkel nem sok "gondom" volt, egész nap feküdtem az ágyon, ő meg cicizett. szóval én sorozatokat néztem, ő meg szívogatta amellem, de egyáltalán nem akart aludni. azért sírtam, mert féltettem, valami baja lesz :)

azt csinálta, hogy 3 napig alig aludt, a negyediket meg átaludta...


nyugi, van ilyen időszak, el fog múlni, és beáll hamarosan kábé négy alvásra. nálunk semmilyen rendszer nem volt, én nem is hagytam soha magára, hogy aludjon, meg nem is kisérletezgettem, megvártam, mi lesz.


ne akard altatni. ha álmos, majd elalszik.


nekem ez 3 hósan volt így, ahogy nálatok, négy hónaposan már eljátszogatott a kiságyban, elnézelődött, aztán magától el-el aludt... (sajnos ez a magától alvás nem maradt meg)


az én kisfiam este héttől reggel hétig kíválóan aludt, talán kétszer, háromszor (ritkán négyszer) ébredt fel szopizni tíz perceket.


kösd magadra hordozókendővel (vagy meitai-jal) délután.


kitartás :)

2014. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Julie S ***** válasza:
Kosd magadra kendoben es menj el vele egy nagyot setalni. A legtobb baba nagyon jokat alszik igy.
2014. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!