Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van értelme visszaaltatni a...

Van értelme visszaaltatni a babát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 45-60 percet alszik egy alvás alkalmával. Most amikor megébredt simiztem kicsit és visszaaludt, ennek van értelme?! Mármint lehet egyszercsak nem fog megébredni, hanem alszik egybe mondjuk 2 órát. Lányom minimum 1,5-2 órát aludt még ilyenkor egyszerre, nem tudom mit csinálok rosszul. Vagy egyszerűen a fiam más?!
2018. dec. 3. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is mindig megébred. Rossz alvó. Én vissza altatom. Ilyen a természete,a lányom hozzá képest rengeteget aludt. :)
2018. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is visszaaltattam, ha nem vigyorgott rám amint bementem. Mármint a lányom. Bár nem írtad mennyi idős, a fiam 30-40 perceket aludt 3 és 6 hónapos kora között akkor is, ha a fejem tetejére álltam. Nem tudtam sose visszaaltatni. Éjjel aludt 12 órát (természetesen felkelt közben csak könnyen vissza lehetett altatni) szóval nem aludt keveset összeadva. Lányomnak viszont ez a 30 perc kevés volt és sokszor vissza kellett altatni, de nála is olyan 3-6 hónapos kora között volt ez.
2018. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyem is ebredt 40 perc utan, mikor meg nem tudott onalloan atlepni a kovetkezo alvasciklusba, ez van, akinel elobb, van akinel kesobb alakul ki. Onnan tudod, hogy erdemes-e visszaaltatni, hogy

1. sirva/nyugosen/almosan ebred-e, vagy kipihenten, mosolygosan

2. visszaalaszik-e altatas hatasara viszonylag rovid idon belul.

3. mit sug a megerzesed.

2018. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!