Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hónapos kislányom alvása...

15 hónapos kislányom alvása elromlott. Másnak volt már ilyen problémája?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 15 hónapos eddig jó alvó kislányom. De 3 napja nem tudom mitörtént vele.

Eddig úgy aludt,hogy este 9 től délelőtt 10 ig egyszer kelt enni. Tegnap előtt felkelt éjfélkor és csak hajnal 3 kor aludt vissza,tegnap fél 1 kor kelt 2 kor aludt vissza,ma hajnal 5 kor és most aludt el. Mi lehet a gond? Másnak volt esetleg ilyen ? Most indult el.


2019. jan. 4. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A mozgásfejlődés lesz a ludas. Pár nap és megszokja, újra nyugodt lesz. 😊
2019. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 15 hónapos oltás utan lett hasonlóan rossz az alvás. Nagyjából egy hónap volt mire visszazökkent a kisfiam.
2019. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kedves utolsó én is gondoltam az oltásra 3 hete kapta meg,kb a 10 nap körül volt 3 ugyan ilyen nap,de utána vissza állt 2 napra. Akkor lehet mégis az oltás a ludas.
2019. jan. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!