Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy megy ez a kiságyban altatás?

Hogy megy ez a kiságyban altatás?

Figyelt kérdés
2ésfél hós kislányom mellkason ringatás közben alszik el. Ha elég mélyen alszik akkor tesszük csak le. Most olvastam h le lehetne tenni a fáradt de még ébren lévő babát az ágyába és ott altatni. Hogyan? És mennyi idő mire megtanulja,így h eddig nem így csináltuk?

2019. jan. 22. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem így ment: letettem, elaludt, mai napig egyedül alszik 6 éves.
2019. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szerencsés vagy, ez nagyon ritka lehet. 😁
2019. jan. 22. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is úgy van az elejétől, mint 1-esnél, mázli, de most érdemes megtanítanod neki, én betenném az ágyba és simizném a hátát.
2019. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Majd most kiderul, jön a második gyermek, nagyon remélem hogy ő is így fog aludni mint az első :)
2019. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbtam már úgy hogy éneklés,simizés. 2szer sikerült kb de szerintem csak azért mert nagyon fáradt volt. Többször hiába próbáltam. Csak hason tud elaludni,ilyenkor vagy sír vagy a szeme sarkából néz. Vagy csak nem voltam elég kitartó?
2019. jan. 22. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Én letettem és sírt, csak a mellkasomon aludt, nem voltam olyan szerencsés. 3 hónapos kora után tudtam lerakni a kiságyba aludni, de csak úgy h már aludt. 1 éves koráig csak ringatva aludt el, utána már le tudtam tenni a kiságyba és megvártam még elalszik. Most 2 éves múlt már a saját szobájában alszik, a saját ágyában, elég ha odaülök mellé a szőnyegre. Rossz napjain még most is fel kell vennem. Nem egyszerű de örökké csak nem tart 😃
2019. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is születésétől kezdve csak beteszem a kiságyba és elalszik. 6 hónapos koráig rögtön ki is jöhettem, teljesen egyedül aludt el. Utána 2-3 hónapig sírt, ha ki akartam jönni, hátsimogatás, éneklés stb. Most 10 hónapos, elég, ha csak ülök a kiságy mellett a szőnyegen és már félálomban kijöhetek.

Szerintem próbálkozz folyamatosan a kiságyban altatással, legyél ott vele amíg elalszik, ülj le a kiságy mellé, én be szoktam nyúlni a rácsok között néha és simogatom a fejét, hogy érezzen.

2019. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én kipróbáltam ezt a módszert, és bejött.

2019. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem születése után mindjárt kiságyba kellett volna szoktatni. Én előre megmondtam,hogy nem lesz semmi ringatás, nem szoktatjuk rá. Így is lett. 10 honapos,de egyszer nem volt gond az alvással. Beteszem a kiságyba és addig ott ülök,amíg elalszik. Nappal ugyan így alszik el. Alszik 3orat is, 3hetes kora óta átaludja az éjszakát
2019. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8as,köszi, én is valahogy így gondoltam,ki fogom próbálni!
2019. jan. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!