Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ahol a baba a szülőkkel aludt...

Ahol a baba a szülőkkel aludt éjjel és nappal sem a kiságyban, ők mikor kaptak saját (már nem rácsos) ágyat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Fiam éjjel babaöbölben, nappal a kanapén alszik. 17 hónapos, 2 éves korára tervezünk neki rendes ágyat venni. Nappalra most rendeltem neki egy utazó ágyat, mert az unokatesóét nagyon szereti és az lesz berakva a nappaliba. Aztán lehet hogy csak egy jó drága játszóház lesz belőle.
2019. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 hónaposan kapott leesésgátlós gyerekágyat.
2019. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálunk 3 éves kor körül költoztek ki a lányok mert kinőttük az ágyat. De tudok olyan családról ahol a legnagyobb 5 éves volt és még együtt aludtak. Normális család és 4 gyerek van.
2019. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Micsoda beteg dolog ez? Miért kell a gyereknek a szüleivel aludni? Szerintem még a házasságnak és a gyereknek is ártasz vele. Nálunk két gyerek van eddig mind a kettő szépen külön alszik mióta kijöttek a kórházból.

Sok olyan van a környezetemben aki az általános iskolás gyerekét nem tudja kikergetni az ágyábó, inkább apuka ment a másik szobába aludni.

2019. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom beteg dolognak

Én pl szoptattam és császár után úgy éreztük kényelmesek, hogy ott volt a baba és éjjel bármikor tudtam szoptatni

Soha egyszer sem sírt éjjel. Soha nem járkáltam vele.Soha nem kellett altatni.

Pár perc szopi után aludtunk tovább. Mindenki csodálkozott a környezetemben, hogy milyen fitt és kipihent vagyok. Reggelente szuper együtt ébredni amúgy. Apuka is kipihent volt mindig. A házas életre tökéletes pl a nappali is. Ha beteg volt mindig tudtam figyelni rá és azonnal reagálni. Volt,hogy riasztott a csiptetős légzésfigyelő (a rezgo funkcioval ami a sipolas elott van picivel)és azonnal ott voltam és még mielőtt a riasztó hang bekapcsolt volna én már felébresztettem

Szóval ahány ház annyi féle. Nekünk ez így jó. De természetesen gondolkodom rajta,hogy hogy lenne a legjobb saját szobába illetve ágyba szoktatni. Kíméletesen. 😊

2019. márc. 9. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2022. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!