Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti, hogy oldottátok meg a...

Ti, hogy oldottátok meg a nagyobb gyerek déli alvását egy újszülött mellett?

Figyelt kérdés

Adott egy lassan 3 éves akinek tesója születik pár hét múlva.

Még nem ovis.

Idő csúsztatással vagy a picit tettétek le hamarabb aztán a nagyot aludni?

Hogy tudtad kivitelezni?

Az esti is elég érdekes lesz ha apa dolgozik...

Nyilván megoldom, meg rájövök kinek mi a jó.... de hátha kapok tuti ötletet!



2019. márc. 25. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

13 hónapos volt a nagy, amikor született a pici. Az ő napirendje nem változott, csak az enyém. A kicsit úgy intézem, hogy abban a 10 percben, amíg lemegy a mese/mondóka, utsó ivás, búcsúzás, stb, addig nyugiban legyen. Vagy megetetem előtte, vagy a hintába tetszem, ott elvan. A nagy egyedül elalszik, így csak az alvás előtti kis rituálét kell kibírnia a picinek. 😊


Este a kicsi fürdik előbb (6-fél 7), utána eszik, addig a nagy még játszik, aztán a kicsit leteszem aludni és megyünk a naggyal fürdeni (7-fél 8). Nyilván egyszerűbb, ha a férjem itthon van, de nem megoldhatatlan egyedül sem.

2019. márc. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyutt

Nagyagy a nagy mogottem a picit szoptattam elaludtunk szepen mind a harman 🙂

2019. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött mellett nagyjából sehogy. Mind a kettő akkor aludt, amikor épp kidőltek. A kicsi 2 hónapos korában csináltam napirendet, és abban volt olyan, hogy 1-től 3-ig alvás mindenkinek. Tuti tipp? Szarj le mindent és élvezd a gyerekeidet.
2019. márc. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meseolvasásnál ott volt velünk a kicsi, az ágyon vagy az ölemben. Utána nálunk éneklésre alszik el a nagy, 10-15 percet kell énekelgetni, addig szoptattam a kicsit, és legtöbbször közben ő is bealudt. Szóval nálunk az jött be, ha szopiidőre esett az altatás.
2019. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Szuper nehez es a legszebb idoszak jon ket picivel!

A nagynak tarts vmi napirendfelet. Nem órához igazitva, de legyen rend, hogy ne essen szet a vilaga. A picinek az elejen kb.minden mindegy, eves-alvas a program. Hitelteleneivel simán áthidalható, hogy neki is jo legyen es tudj a naggyal jatszani, levegozni, meselni, stb.

Sok sikert! :)

2019. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!