Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet már újszülött...

Hogyan lehet már újszülött kortól a babát a szoptatás mellett a cumisüveges etetéshez is hozzászoktatni?

Figyelt kérdés
Olyanok tanácsát várom, akik tudnak szoptatni és mellette a lefejt tejet is elfogadja az újszülött kisbabájuk, nem csak az édesanyjuktól, hanem az édesapjuktól vagy akár nagyszülőtől is.
2018. dec. 4. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát én tápszert adok neki igaz.

De nekem simán elfogadja bármelyik etetőcumit meg elfogadja a mellem is.

2018. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szia, nekem ügyesen elfogadta mind a 3 lányom a cumisüveget is, utána ugyanolyan ügyesen szopiztak, nem volt semmiféle cumizavar. Meg kell próbálni, fontos a korának megfelelő cumifej és menni fog. Olyan ügyesek ❤
2018. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Megveszed és próbálgatod. Nekünk van itthon 4 féle cumisüveg, minden utálja és enni nagy nehezen csak egyből hajlandó... Nagymama szokott etetni heti egyszer egy alkalmat amíg férjjel kimenőnk van :)
2018. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fontos lenne, hogy apukája is napi legalább 1 etetést át tudjon vállalni, egyrészt mert nagyon szeretné ebben is kivenni a részét, másrészt, mert túl hosszú időre nem eshetek ki a munkából és néha néha el kell mennem itthonról.
2018. dec. 4. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Az apjától nálunk első perctől elfogadta a pótlást, nem kellett szokatni, viszont visszafordíthatatlanul cumizavaros lett.
2018. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Apának nincs kedve megpróbálni pohárból etetni (itatni)?

Általában ügyesen veszik a babák ezt az akadályt és kevésbé okoz gondot a cicizés mellett.


Amikor nálunk nagy baj volt, akkor TT cumisüvegből kapott tejet a pici. Ritkán volt ilyen, nem is evett belőle lelkesen, de az éhség nagy úr!

2018. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem pótolni kellett, mellette szoptattam folyamatosan. Többféle cumisüveget kipróbáltam, egy nagyon bevált, ügyesen evett belőle, a szoptatással sem volt gond.

A lényeg, hogy rendszeresen mellre is tettem, bár nekem az volt a célom, hogy anyatejes maradjon, nem lett cumizavara. De azt is mondják, ez lutri. Ami az én gyerekemnek bevált, az a tiédnek nem biztos.

2018. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
2 hetes kora óta pótolnom kell tápszerrel, mert fogyni kezdett a babám. Most 4 hónapos, még mindig szopizik, na meg cumisüvegből lapja a tápszert. Nem lett cumizavaros és egyből elfogadta a cumisüveget is.
2018. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt is megjelent a mindenkit lepontozó gyerek- és anyagyűlölő öreglány 😁

Nem unod még??

2018. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a cumisuvegbol nem fogadja el (nalunk nem fogadta el), akkor kis uvegpoharbol, kiskanalbol, vagy direkt erre a celra keszult, drogeriaban vagy patikaban is kaphato sved itatopoharbol is oda lehet adni neki a lefejt tejet, ezek a szoptasba biztosan nem zavarnak be (ellentetben a cumisuveggel).
2018. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!