Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek mar? El vagyok...

Mit tegyek mar? El vagyok keseredve nagyon!

Figyelt kérdés

3 honaposom esti altatasa katasztrofa...

Nappal nincs gond, sokat is van fenn, nappal, ha elfarad minden problema nelkul le tudom tenni, elalszik annyit, amennyire szuksege van. Talab olyan 5 korul pihen meg fel orat, fel 7 es 7 korul furdetem, eszik, de utana nagyon nyugos, nyekereg, semmi nem jo neki, se zene, se enek, se ringatas. Enni annyit eszik, amennyi jol esik neki, jol meg is bufiztetem (tehat a tuletetes nem fordul elo). Mar ez megy egy ideje, senki nem mond semmit, miert este jon ez ki, ugyanis, pontban 9kor alszik... egeszen ejjelig, csak enni kel fel, visszaalszik szinten problema mentesen.

Az se jo, ha hagyom meg aludni, felkel magatol, igy is, hogy 6tol 9ig fenn van, egyszeruen nem alszik, pedig igyemszem kelloen ellazitani.

Nappal babakocsiban alszik, kinn ebben a joidoben, de azeet este nem teszem bele, nem akarom, hogy azt szokja meg ejjel is (eetheto okokbol nem tologatom este, mert ha elis alszik ott, amint kiveszem es a helyere teszem megebred...

Valakinek van tanacsa, hogy nyugosseg nelkul eljusson az alvasig?


2019. ápr. 20. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor magamra kötöttem. Vagy elaludt rajtam, vagy nézelődött.
2019. ápr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát... elalszik magától végül? Nem lehet, hogy elég lenne neki, ha leteszed az ágyába? Állítólag vannak ilyen babák :)
2019. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!