Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akiknek a babáit csak kínkeser...

Akiknek a babáit csak kínkeservesen lehetett nappal elaltatni, javult később a helyzet?

Figyelt kérdés
Jó lenne néhány pozitív sztorit olvasni, mert úgy érzem a mély pontomon vagyok.
2019. ápr. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagylányom 6 hónapos koráig csak rajtam aludt. Belealudt a szopiba és ha csak egy nagyobb levegőt vettem, felriadt. Aztán ahogy elkezdett kúszni, mászni, felállni és kapaszkodva lépegetni (ezt kb 3 hét alatt), akkor kifáradt annyira, h le tudtam tenni. 8 hónapos kora óta pedig egyedül alszik el nappal is és este is. A kicsi ehhez képest egy álom: eszik, leteszem, kicsit nézelődik és alszik az első perctől kezdve. Van remény! 😊
2019. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos nem


De


Elengedtem magamban a dolgot, azóta nem zavar

Azóta a gyerek is nyugodt

2019. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az első másfél évben max 30 percet aludt.Az utóbbi időben már előfordul, hogy másfél órát is alszik.Kitartás, ha mázlid van valamennyit javul a helyzet.
2019. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Az elso 1,5 evben csak rajtam aludt, ebbol az elso 6 honapban csak folyamatos mozgatas mellett, igy a gimnasztikai labda es a szoptatos fotel jo baratom lett...
2019. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
2 éves koráig kellett várnom rá!!! Mostmár az előzőekhez képest egy álom. Most déltől alszik kb kettőig, egyhuzamban! Eddig napi 2x fél óra volt, előtte fél óra altatás... mostmár az éjszakát is végigalussza! Végre alhatok én is! Szuper így.
2019. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok türelmes lenni!
2019. ápr. 24. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Pedig annyira kellene neki az az alvás... 22 hónaposommal most már legalább odáig eljutottunk hogy éjjel csak 1x-2x ébred fel. Másfél évig volt hogy óránként, 2 óránként fenn volt éjjel is és kb fél óra volt visszaaltatni.
2019. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 eves a lanyom, meg mindig elofordul h rajtam alszik napkozbe mert ha leteszem folriad. Igen elcsesztem a szopival altatassal es ringattam is. Kb 9 honapos koratol jutottunk el odaig h 2x alszik masfel orat napkozben. Neha meg becsuszik h 40 perc utan folebred akkor nyugos, neha rajtam vissza alszik de leginkabb akkor mar nem. 6 hetes koratol fel orakat aludt napkozbe, 4 honapos koratol meg kb orankent folkel ejszaka.
2019. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!