Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy 9 éves fiú rendszeresen az anyukájával alszik?

jún. 11. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi. Ő dolguk. 9 éves, nem 19...

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 11. 19:17 Privát üzenet
A pszichológusok szerint pár hónapos kortól jobb, ha saját kuckójában alszik, mert ez a szülőkkel alvás megzavarja a pszichoszexuális fejlődést. Aki lepontozza ezt: az a pszichológusokat pontozza le. Én nem vagyok az.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 11. 19:35 Privát üzenet
2. válaszoló! Linket küldenél erről a vizsgálatról? Melyik szaklapban jelent meg? Vagy ez csak a szokásos "brit tudósok azt mondták"?

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 11. 20:15 Privát üzenet
Jaj, ez annyira 80-as évek. Semmi baja nem lesz, majd külön megy, legkésőbb, amikor elkezd serdülni.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 11. 20:43 Privát üzenet
Az ő dolguk, mondjuk én biztos nem engedném, a férjemet nem tennem ki a közös ágyunkból, de mindenki azt csinál, amit akar....

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 11. 22:29 Privát üzenet

Nem marad örökké így.

Mi is együtt alszunk. Imádom.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 12. 08:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ti gyereketek mikor kezdte ataludni az ejszakat rendszeresen?
Lányom 3 hete lesz, hogy a második kisfiát megszülte és a nagyobbik gyerekkel egész nap semmi gond nincs. Anyukájával alszik este a kisfiú de másfél óráig sír és sír. Szerintem a...
1,5 éves fiam csak az anyukájával akar este elaludni. Mit lehet tenni azért, hogy én is eltudjam altatni?
13hos kislányom rendszeresen felebred ejszak es nagyon nehezen alszik vissza (2-3ora is eltelik) valakinek hasonló tapasztalat? Otlet h min valtoztassunk?
Mit csinálsz ha 2.5ev körüli gyermeked rendszeresen, kinlódva, alszik délbe? Erölteted az alvast, vagy hagyod nem aludni?
20 hónaposom rendszeresen teli torokból visítva kel fel éjszakánként 1-2x, néha napközben is. Valakinél hasonló, és módszer, ami bevált?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!